Kokios baimės lydi pirkėjus, kuriuos domina naujos statybos butai Vilniuje?

Nors naujos statybos butai Vilniuje siūlo itin plačias pasirinkimo galimybes, vis dėlto pirkėjai neišvengiamai susiduria su tam tikromis baimėmis, kurios dažniausiai yra siejamos su vystytojo patirtimi ir investicine naujųjų namų verte. Atliktos apklausos rodo, kad nemaža dalis pirkėjų nerimo yra tiesiogiai susijusi ir su savo finansinės padėties įvertinimu bei būsto kokybe. Siekiant sumažinti nerimą ir užtikrinti, kad naujos statybos projektas keltų kuo mažiau klausimų, būtina atsižvelgti į tam tikrus išorinius NT aspektus.

Kurie naujos statybos butai Vilniuje kelia daugiausiai klausimų?

Kaip rodo apklausos, mažiausiai klausimų kelia būstai, kurie yra parduodami sėkmingai įgyvendintuose projektuose, o vystytojų patirtis skaičiuoja ne vienerius gyvavimo metus. Tik nedaugelis pirkėjų ryžtasi investuoti į naujus projektus, kurie parduodami dar statybų stadijoje. Apsisprendimą pirkti šiuo atveju lemia arba itin patogi vieta mieste, arba projekto išskirtinumas. Tiesa, būna atvejų, kad žmonės laukia statybų pradžios ne vienerius metus, kadangi pageidauja gyventi tam tikrame sostinės mikrorajone, pvz., šalia parko, upės ar kitų pirkėjui aktualių erdvių. Didelio palankumo sulaukia projektai, kurie negaili investicijų statybinių medžiagų kokybei, taiko inovatyvius sprendimus ir ieško alternatyvios energetikos panaudojimo galimybių. Nors buto pirkimas statybų eigoje yra rizikingas, pasitikėjimas vystytoju padeda sumažinti nerimą ir abejones.

Kokį būstą rinktis, kad išvengtumėte galvos skausmo ateityje?

Jei norite būti tikri, kad naujos statybos butai Vilniuje džiugins jus savo kokybe ir ilgaamžiškumu, atsakingai įvertinkite vystytojo patirtį ir statyboje naudojamas medžiagas bei sprendimus. Kokybiškas būstas turi pasižymėti aukštu energiniu efektyvumu, būti patogiai išplanuotas, ilgus metus išlaikyti savo prekinę išvaizdą ir, jei tik įmanoma, prisidėti prie darnios aplinkos kūrimo. Visuomet rekomenduojame rinktis jau užbaigtą būstą, kuriame galėsite apsilankyti, įvertinti čia esančią atmosferą, vaizdą pro langą, kambarių išdėstymą. Tiesa, jei projektas yra sėkmingas, gali būti, kad geriausi butai bus išgraibstomi dar statybų eigoje, todėl šio aspekto nereikėtų užmiršti, jei naujiesiems namams keliate itin aukštus reikalavimus.

Kodėl svarbu įvertinti būsto kainą?

Labai svarbu įvertinti ir investicinę nekilnojamojo turto kainą, atsižvelgti, kaip keisis būsto vertė bėgant laikui. Tai ypatingai svarbu, jei galvojate, kad ateityje šį butą pardavinėsite arba nuomosite. Jei minėtoji sritis jums kelia klausimų, būtinai pasitarkite su NT ekspertais. Nepamirškite, kad būsto kaina priklauso ir nuo apdailos, todėl racionaliai įvertinkite tai, kas šiuo metu jums siūloma ir kiek dar turėsite investuoti, jei šį butą nusipirksite. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad naujos statybos butai kur kas palankiau vertinami bankų, todėl galima tikėtis lankstesnių būsto paskolos sąlygų.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas