Kur ir kada gali būti panaudojami kurjeriniai vokai?

kurjeriniai vokai

Vieną kartą tenka siųsti pačią mažiausią siuntelę, o kitą kartą tenka išsiųsti stambiagabaritę siuntą ir ieškome tam reikalų milžiniškų dėžių ar maišų. Nors dažniausiai susiduriame su vidutinio dydžio siuntomis, kurios nėra tokios sunkios, nėra ir labai didelės, tad gali tilpti į paprasčiausią maišelį. Bet vis dėlto siunta dažniausiai yra pernelyg svarbi, kad būtų galima dėti į paprasčiausią prekybos centro maišelis. Jis nėra skirtas siuntas apsaugoti siuntimo metu. Tam reikia patikimesnio sprendimo. Tad buvo suprojektuoti ir išrasti kurjeriniai vokai. Jie yra gaminami iš specialios LDPE medžiagos, dėl kurios unikalių savybių šie vokai pasižymi nepermatomumo bei tvirtumo savybėmis. Kurjeriniai vokai yra prilyginami polietileniniams vokams. Jie yra labai gerai apsaugoti nuo nepageidaujamo pakuotės atidarymo siuntimo metu. Jeigu Jums atrodo, kad daugeliu atvejų kurjeriniai vokai bus skirti ne Jums, nes Jūs juk esate tik fizinis asmuo, bet iš tikrųjų, tikrai labai didelė dalis apsiperkančių vokucentras.lt el. parduotuvėje, kur rasite ne tik aprašomus kurjerinius vokus, bet ir daugelį kitų pakavimo priemonių, sako, kad ypatingu tvirtumu pasižymintys kurjeriniai vokai yra vienas geriausių būdų išsiųsti siuntą greitai, nebrangiai bei saugiai. O kada ir kaip juos panaudoti – tai tikrai yra ne viena galimybė.

Kurjerinių vokų gamintojai rekomenduoja bei pataria šiuos gaminius naudoti tas atvejais, kai reikia išsiųsti ne tokius didelius, tačiau trapius bei nedūžtančius daiktus. Svarbu, kad jų siuntimui nebūtų reikalingos papildomos apsaugos, kaip pvz.: granulės arba burbulinė plėvelė. Kurjeriniai vokai labai puikiai tarnauja tuomet, kai reikalinga siųsti įvairius konfidencialius čekius arba dokumentus. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo siunčiamos prekės. Daugelis kurjerinius vokus naudoja siunčiant tokius daiktus kaip drabužiai, lengvi batai, tam tikros elektronikos prekės ir pan.

Tuomet, kai svarbus pakuotės svoris, tai turėkite omeny, jog kurjeriniai vokai yra turintys juodą vidų ir nepermatomi, tvirti, bet taip pat labai lengvi. Tad siunčiant tokią siuntą nebus papildomo pakuotės svorio. Jis tiesiog bus labai minimalus. Dar paskutinis, galbūt nežinomas faktas apie kurjerinius vokus yra tas, jog jų užklijavimo mechanizmas yra itin paprastas ir lengvas.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas