Laiptų turėklai Lietuvoje

tureklaiNuskambėsime banaliai, tačiau jau kuris laikas laiptų ir turėklų gamintojai krizės nebejaučia. Jos tiesiog nėra, nes užsakymų labai daug iš visos Lietuvos. Tureklai Kaune ar kitame mieste yra gaminami net keliose įmonėse ir visos jos turi darbo. Šios srities meistrai nuolatos darbuojasi pasiraitę rankoves. Kodėl? Atsakymas labai elementarus – statybos vyksta visada, o laiptų patys savamoksliai meistrai normaliai pasidaryti negali, tik kopėčias ar laipynes. Tureklai turi būti itin kokybiški ir ilgaamžiai.
Laiptu tureklai – vienas iš tokių dalykų, kuriems pagaminti reikalinga ne tik specifinė technika, bet ir geros inžinerinės žinios. Pats laiptu tureklas nėra sudėtingas statinys, tačiau neapsigaukite – čia reikia gerų apskaičiavimų. Kas bus, jei vienu metu į turėklą atsirems 5 žmonės? Kaip jį pagaminti, kad tureklai mediniai, ar geležiniai, nesvarbu, atlaikyti didelį svorį? Kokios turi būti turėklų detalės, kad tarnauti ilgai ir atlaikytų didesnius svorius ar susidurtų su ekstremaliais iššūkiais? Į šiuos klausimus gali atsakyti tik profesionalai gamintojai ir montuotojai, kurie kiekvieną dieną su tuo dirba ir viską žino apie savo gaminamu laiptus ir jų turėklus.
Tureklai Vilniuje gaminami keliolikoje įmonių, taip pat jais užsiima ir pavieniai meistrai. Tureklai „Senukai“ prekybos centre nėra parduodami, gal tik kai kurios jų detalės, todėl šioje srityje dar dirba ir ne vienas furnitūros tiekėjas. Pavienių meistrų tureklai kaina konkuruoja su įmonių, tačiau visada reiktų ieškoti ir kokybės, bei terminų. Įmonėje dirba daugiau žmonių, tad ir laiptu tureklai padaromi greičiau ir kokybiškiau. Tiesa, viskas priklauso nuo meistrų kvalifikacijos.
Laiptu tureklas gali būti tiek medinis, tiek metalinis, o taip pat ir maišytas. Tureklai Klaipedoje gaminami ir iš metalo, ir iš medžio. Tam parenkama speciali mediena, jis specialiai apdirbama, kad būtų idealiai lygi. Juk kiekviena atplaiša gali sukelti rimtą traumą. Panaši situacija ir kitur. Štai tureklai Alytuje gaminami irgi tik pagal užsakymus, atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir namų interjerą. Ne visada metalas yra geriausia išeitis. Kartais reikia gerokai pasukti galvą, kokias medžiagas pasirinkti ir ką padaryti tokio, kad klientas vėliau liktų patenkintas. Tureklai visoje Lietuvoje gaminami skirtingų meistrų, todėl jų stilius gali būti visiškai skirtingas.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas