Lankstai – nedidelis, bet reikšmingas baldų konstrukcinis elementas

lankstai

Faktas, jog iš pažiūros labai panašūs virtuvės baldų komplektai savo kaina ženkliai skiriasi, gali nustebinti nebent tą, kuris dar nesidomėjo pastarųjų gamybos niuansais. Plokštė bei kiti matomi elementai sudaro tik nedidelę baldų kainą. Norint kokybiškų, ilgai tarnauti turėsiančių baldų, reikia investuoti į patvarią furnitūrą. Furnitūra – tai ne tik rankenėlės, bėgeliai, į baldus įleidžiami šviestuvai, bet ir lankstai. Apie pastarąją, atrodo iš pažiūros nedidelę baldų detalę, šiame straipsnyje pakalbėsime plačiau.

Visi žinome, kokią funkciją balduose atlieka lankstai. Pastarieji skirti durų varstymui ir yra alternatyva jau tik senuose balduose montuotiems vyriams. Lyginant su pastaraisiais, lankstai stebina kur kas didesniu patogumu bei funkcionalumu! Varstų dėka durelės darinėjasi kur kas lengviau. Tai itin aktualu virtuvinėms, dažnai naudojamoms spintelėms. Nusprendusieji investuoti į dar didesnį komfortą, be abejonės pageidauja, jog durelės „dirbtų“ tyliai. Šią funkcija įmanoma padaro lankstai, turintys pritraukimo funkciją. Nuo šiol netyčia trinktelėtos virtuvės spintelės durelės nebepažadins ką tik įmigusio kūdikio!

Durų varstai, priklausomai nuo to, kur šie bus panaudoti, skirstomi į kelis tipus: pusiniai, vidiniai, išoriniai. Siekiant maksimalaus patogumo, būtina apgalvotai parinkti tinkamą lanksto atsidarymo kampą. Tai – niuansai, dėl kurių jums turėtų patarti baldų gamintojas. Aišku, dažnai pasiteisina taisyklė, jog klientas, šiek tiek nusimanantis apie tai, už ką moka, laimi daugiau nei tas, kuris „pasirašo“ visiems baldininkų siūlymams. O kai kurie niuansai, susiję su baldų gamyba, kaip tik priklauso ne nuo baldus gaminančiojo skonio, bet kliento pageidavimų. Įsivaizduokite, jei jūs esate užkietėjęs pedantas, tai sunkumai bandant išvalyti nešvarumus iš už lankstų neaabejotinai jus kiekvieną kartą erzins. Techninės galimybės leis kaip mat pamiršti šią problemą. Lankstą sudaro tvirtinimo plokštelė ir judanti dalis, kurią, pasirinkus tam tikro modelio furnitūrą, galima nuimti vienu spustelėjimu. Tiesa, jei jūs drovėsitės baldus gaminsiančiam asmeniui išdėstyti savo pageidavimus ar tiesiog patys nežinosite, ko norite, tikėtina, jog prarasite galimybę pasinaudoti tokia inovacija. Baldų furnitūra šiandien stebina savo funkcionalumu: tereikia domėtis ir rinktis tai, kas aktualiausia.

 

 

 


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas