Kokias galimybes atveria lėktuvų bilietai į Lutoną

Lutonas – nedidelis miestelis Londono pakraštyje už keliasdešimties kilometrų nuo pačio Londono centro. Londono mastais tai nėra toli, tačiau oro uostas yra laikomas nuošalesniu. Tiesa, jis yra tik 4 pagal dydį iš Londono oro uostų. Taip pat jis yra penktas pagal pervežamų keleivių skaičių visoje Jungtinėje Karalystėje. Londone yra 6 tarptautiniai oro uostai, tad visada reikia pasirinkti tolimesnius kelionės maršrutus prieš perkant bilietus. Iš Lietuvos galima tiesiogiai nuskristi į Lutoną ir Sanstedą iš Vilniaus su Ryanair ir Gatwicką iš Kauno, taip pat skraido ir Wizzair lėktuvas iš Vilniaus.

lutono oro uostas

Iš Londono yra pasiekiamas visas pasaulis. Tačiau oro uostai yra nutolę vienas nuo kito per keliasdešimt kilometrų, todėl greitų skrydžių iš kito oro uosto planuoti neverta. Štai iš Lutono į Sanstedą teks važiuoti daugiau nei 100 kilometrų ir sugaišti daugiau nei valandą.

Londono oro uostai
2011 metų duomenys. Šaltinis – Wikipedia.org straipsnis apie Londono oro uostus.

Iki Gatwicko – 86 kilometrai ir sugaišite 50 minučių. Lutonas nėra pats geriausias oro uostas, iš kurio reiktų pradėti kelionę į tolimas šalis. Hethrow oro uostas turi daugybę transatlantinių skrydžių, tad tektų nusigauti pirmiausiai ten. Jis nuo Lutono yra už beveik 60 kilometrų, o kelionei iš vieno oro uosto į kitą sugaišite apie 40 minučių.
Bet šį kartą norime pakalbėti ne apie Londono oro uostus ir judėjimą tarp jų, bet apie tas šalis, kurias galite pamatyti skrisdami iš Lutono, taip pat ir kiek kainuoja lėktuvų bilietai svarais.
kryptys

Hong Kongas

Tiesioginis skrydis iš Londono į Hong Kongą, deja yra neįmanomas dėl per didelio atstumo. Lėktuvas privalo nusileisti papildyti degalų atsargas. Tai jis daro Ben Guriono oro uoste Tel Avive, Izraelyje. Keleiviai paprastai neišlipa iš lėktuvo, nes čia jis tik prisipila degalų, iškrauna krovinius ir keliauja toliau.

Pekinas, Kinija

Vykstant intensyviai prekybai su kinais, šis maršrutas yra labai paklausus, nes vykstama ne poilsiauti, o sudarinėti svarbių sandorių.

Mumbajus, Indija

Tikriausiai nieko šis maršrutas nestebina, kai Didžiojoje Britanijoje tiek daug iš Indijos kilusių žmonių, kurie skrenda atostogauti ar aplankyti savo giminių.

Bankokas, Tailandas

Dar viena Azijos šalis, kur turistai keliauja atostogauti. (tik užsakomieji maršrutai)

Sharm el Sheikhas, Egiptas

Šis maršrutas turėtų būti įdomus ir lietuviams, mėgstantiems  atostogauti Egipte. Tiesioginius skrydžius vykdo EasyJet už 300-350 svarų į abi puses. Taip pat yra ir kita galimybė – Thompson Airways kompanija, todėl reiktų pasidomėti atostogomis per šią turizmo agentūrą. Jei kainos priimtinos, beliks tik nuskristi į Lutoną, ir prisijungti prie anglų turistų grupės. Nuo 2013 lapkričio mėnesio į Sharm el Sheikhą skrydžius planuoja ir kita bendrovė –Monarch Airlines, tad į šį lietuvių pamėgtą kurortą galima keliauti ir patiems.

Tel Avivas, Izraelis

Izraelis turi ką pasiūlyti ir turistams, ir verslininkams ir bet kuriam krikščioniui, norinčiam pažinti savo religijos ištakas. Skrydžius vykdo EasyJet. Kaina – 300-350 svarų (1200-1400 litų).

Reikjavikas, Islandija

Pamatyti Islandiją turėtume kiekvienas, nes tokio stebuklo dar nesame matę. Tai galima padaryti skrendant tiesiogiai su EasyJet už 120 (apie 500 Lt) svarų į abi puses. Ši kelionė labai nebrangi, bet įspūdinga.
Kiti maršrutai yra daugiau užsakomieji, juos vykdo Anglijos turizmo agentūros, tad lėktuvų bilietai yra įtraukiami į visos kelionės kainą. Turint omenyje, kad iš Didžiosios Britanijos turistų srautai yra daug didesni nei iš Lietuvos, galima susirasti visai padorių pasiūlymų. Dabar lietuviai važiuoja į Varšuvos or uostą ir iš ten skrenda atostogauti, tačiau radus tinkamą kainą skrydis iš Vilniaus į Lutona gali būti ne brangesnis, nei autobuso bilietas į Varšuvą (69 Lt į vieną pusę), nes laiko ir komforto prasme lėktuvas turi aiškų pranašumą.
Pradėkime keliauti iš Anglijos? Juk lėktuvų bilietai į Londoną nėra labai brangūs.
Video, parodantis, kaip atrodo Lutono oro uostas ir išvykimo terminalaiComments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas