LOWARA nuotekų siurbliai – kokie geriausi?

Visiems, kurie savo nuosavuose namuose, sodybose ar kotedžiuose neturi centralizuoto nuotekų šalinimo tinklo, geriausias sprendimas LOWARA nuotekų siurbliai. Jie gali būti linijiniai, daugiakopiai, panardinami bei drenažiniai.  Šios firmos siurbliai yra ilgaamžiai, patvarūs ir kokybiški. Šiame straipsnyje atskleisime geriausius LOWARA firmos nuotekų siurblius. Taip pat pasakysime kaip minėtos firmos nuotekų siurblius reikia montuoti.

LOWARA nuotekų siurbliai – kokie geriausi?

  • LOWARA horizontalus daugiapakopis siurblys;
  • Cea210/4/D Elp 23/40 Siurblys;
  • Horizontalus daugiapakopis išcentrinis siurblys;
  • „E-LNE“ linijinis siurblys;
  • SH išcentrinis galinis pasiurbimo siurblys nerūdijančio plieno atitinkantis EN 733 – DIN 24255.

Šiuos ir daugelį kitų LOWARA nuotekų siurblių galite įsigyti internetinėje svetainėje guradis.lt.

Kaip minėtos firmos nuotekų siurblius reikia montuoti?

Norint pajungti LOWARA siurblį reikės:

  • vamzdžių jungčių;
  • nuotekų talpyklos arba šulinio, kuriame būtų galima montuoti siurblį;
  • atbulinio vožtuvo (kai pajungiama prie slėginės magistralės);
  • plūdinio lygio jungiklio.

1 žingsnis: netoli nuotekų vamzdžio įrenkite talpyklą, kurioje bus kaupiamos nuotekos. Iškaskite tokio gylio duobę, kad talpos viršutinis taškas būtų bent 1.5m po žeme ir tokiu būdu būtų apsaugotas nuo užšalimo. Nuleidę talpyklą iki tinkamo lygio užpildykite ją vandeniu, kad ji nejudėtų. Nutekėjimo vamzdžius prijunkite prie talpyklos ir apkaskite talpyklą žemėmis, kad ši būtų įrengta stabiliai.

2 žingsnis: talpykloje panardinkite nuotekų siurblį ir prie jo prijunkite išėjimo žarną. Prijunkite atbulinį vožtuvą horizontalioje padėtyje prie išėjimo žarnos (reikalingas pajungiant siurblį prie slėginės nuotekų magistralės arba esant nuožulniai trasai link nuotekų šulinio). Įsitikinkite, kad visų vamzdžių ir žarnų padėtis yra teisinga. Du vamzdžiai turi būti pajungiami nuotekų talpyklos dangtyje. Vienas reikalingas nuotekų išpumpavimui, o kitas talpos ventiliacijai. Ventiliacija užtikrina, kad nuotekų vamzdyne ir talpoje esantis oras išeitų laukan (o ne keliautų į namus per dušo trapą ar kriauklę). Be to ventiliacinis vamzdis atneša į talpą oro ir taip neleidžia susidaryti vakuumui, dėl kurio gali pasunkėti nuotekų išpumpavimas.

3 žingsnis: įdiekite ir sureguliuokite skysčio lygio plūdę arba sensorius. Paprastai vienfaziai fekaliniai siurbliai komplektuojami plūdėmis, o prie trifazių reikia komplektuotis plūdes atskirai. Reguliavimas priklauso nuo to, kokio modelio fekalinį siurblį įsigijote ir kokio viršutinio įsijungimo lygio reikia. Įpilkite vandens į nuotekų talpyklą kelis kartus ir išbandykite, kaip aktyvuojasi siurblys. Sureguliavę siurblį pagal savo poreikius įsitikinkite, kad talpyklos dangtis būtų sandariai uždarytas ir tinkamai vėdinamas.

Apibendrinant, galima teigti, jog LOWARA nuotekų siurbliai yra patikimiausi, patvariausi ir pažangiausi. Juos galite įsigyti mūsų tinklalapyje guradis.lt. Šiuos nuotekų siurblius montuoti labai paprasta ir lengva – prisiminkite išvardintus montavimo žingsnius. Su UAB „GURADIS“ išvalysite nuotekas itin greitai!


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas