Madingosios haremo kelnės

haremo kelnėsAr pastebite gatvėse juokingai apsirengusias merginas ir vaikinus? Jie vaikšto su plačiomis, klounų apdarus primenančiomis kelnėmis. Tai haremo kelnės. Neabejotinai šiemet vėl ypač populiarus rūbas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Per garsiausius muzikos ar kino apdovanojimus, net per pasirodymus pačios įvairiausios žvaigždės dėvi šias kelnes. Tai ypač patogi, spalvinga, žaisminga ir daili naujoji mada, drąsiai žengianti ir į Lietuvos gatves.

Haremo kelnės gali būti pačių įvairiausių tipų ir spalvų. Populiariausios yra tailandieniškosios ar Aladino kelnės. Jos yra gana plačios klubų srityje, tačiau ypač aptemptos apačioje. Su šiomis kelnėmis itin patogu vaikščioti ne tik namuose, bet ir gatvėje. Su tvirtesnės medžiagos haremo kelnėmis, kurios net šiek tiek primena klasikines, be jokių abejonių galite keliauti į darbą ar susitikimus. Tai ypač stilingas, pabraukiantis kojas apdaras. Prie tokių kelnių ypač dera aukštakulniai, jei norite sukurti kiek labiau klasikinį stilių primenantį įvaizdį. O jei norite dar labiau priartėti prie rytų – Jums puikiai tiks žemapadžiai batai, geriausiai – kuo spalvingesni. Prie tokių haremo kelnių lengva priderinti viršutinius rūbus – tinka praktiškai viskas, kas dera pagal spalvinę gamą.

Mėgstate rengtis išskirtiniu stiliumi? Jums patinka kai gatvėje Jus nuolat pastebi? Jums puikiai tiks indiško stiliaus itin plačios ir labai spalvingos kelnės. Jos yra itin plačios tačiau tai puikiai gelbsti karštomis vasaros dienomis. Su jomis galite vaikščioti mieste, keliauti į darbą, vilkėti laisvalaikiu. Svarbu neapsirinkti ir tinkamai priderinti kitus rūbus bei aksesuarus. Prie indiško stiliaus haremo kelnių nedera klasikinio stiliaus rūbai, tokie kaip marškiniai ar kaklaraištis. Tai laisvą apsirengimą rodančios kelnės, prie kurių dailiausiai atrodo sportiniai marškinėliai, spalvingos palaidinės, masyvūs aksesuarai.

Haremo kelnės prieš kelis metus buvusios naujiena, šiandien jau užkariauja visų pasaulio parduotuvių lentynas. Ypač greitai ir smarkiai išpopuliarėjęs rūbas jau įgavęs daugybę pavidalų ir tipų, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią apdarą. Lietuvoje šios kelnės ypač mėgstamos. Nežinia, ar todėl, kad žvaigždės taip noriai jas dėvi ar iš tiesų dėl kaitrių lietuviškų vasarų. Vienaip ar kitaip – tai puikus pirkinys, kurį kiekvienas gali išsirinkti pagal individualų stilių ir derinti prie kitų apdarų kaip tik išmano. Šios kelnės yra puikūs apdarai, tinkantys ne tik laisvalaikiui, bet ir darbui.


Categories:

, , ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas