Mažas vonios kambarys – sprendimai, padėsiantys vizualiai praplėsti erdvę

vonios įrangaNepaisant greitėjančio gyvenimo tempo, nemažą dalį savo laiko praleidžiame vonios kambaryje, tad natūralu, jog ši vieta tampa išskirtinai asmenine erdve, kurią norisi įrengti kuo jaukiau. Daugelis, planuodamas vonios kambario interjerą, susiduria su pagrindiniu klausimu – kaip mažame vonios kambaryje sutalpinti visą vonios įrangą ir tuo pačiu sukurti malonią atmosferą? Yra keletas taisyklių, kurios padės surasti atsakymą.

Nesvarbu, kokia vonios įranga yra kambaryje – tinkamai viską išdėsčius, galima pasiekti maksimalių rezultatų. Horizontalios linijos ir raštai ant įrenginių padės vizualiai praplėsti kambario plotį, tuo tarpu išsirinkę vertikalias linijas, voniai suteiksite papildomo aukščio. Svarbu atkreipti dėmesį, jog vertikalios juostos būtų kuo storesnės.

Kampinės dušo kabinos dažnai rekomenduojamos mažose vonios patalpose, tačiau turint vonią, vizualiai kambarį taip pat galima padidinti – tereikia įprastas dušo užuolaidas pakeisti skaidraus stiklo sienele.

Skaidrus stiklas – tik vienas iš pasirinkimų, norintiems didesnio erdvės pojūčio. Šviesių spalvų vonios įranga taip pat padės sukurti norimą atmosferą. Per daug baltos spalvos gali atrodyti šaltai, tad norint to išvengti, rekomenduojama rinktis tam tikrus tamsesnius akcentus, kurie pagyvins bendrą kambario interjerą, tačiau leis išlaikyti erdvės pojūtį.

Kuo daugiau natūralios šviesos bus vonios kambaryje, tuo erdvesnis jis atrodys. Neturintiems lango, reikėtų rinktis kiek įmanoma natūralesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus ir papildomai apšviesti kambaryje esančius veidrodžius – nors jie ir taip praplečia erdvę, krentantys šešėliai sukuria papildomo jaukumo.

Veidrodžiai gali būti montuojami ant vonios spintelių – tokiu būdu pavyks ne tik vizualiai praplėsti erdvę, bet ir į spintelės vidų sudėti įvairius buityje naudojamus daiktus. Makiažo reikmenys, dantų šepetėliai ir visos kitos kasdien naudojamos prekės sukuria netvarkos ir chaoso įspūdį, tad geriausia jiems surasti nuošalesnę, mažiau pastebimą vietą.

Spintelės gali būti panaudojamos ne tik veidrodžiams, bet ir vonios praustuvams laikyti – šis praktiškas sprendimas suteiks galimybę vienoje vietoje laikyti viską, ko gali prireikti atliekant vonios procedūras ir nesirūpinti, kaip viską sutalpinti nedideliame vonios kambaryje. Kai tik yra galimybė, vonios įranga turėtų būti kabinama – nuo grindų pakelti įrenginiai taip pat vizualiai padidina erdvę.

Paskutinis, tačiau ne mažiau veiksmingas patarimas – skirti dėmesio mažoms detalėms. Net ir vienas, tačiau prabangus, o dar geriau – įdomus ar netradicinis pirkinys atkreips dėmesį į save taip, jog visiškai nebegalvosite apie kambario dydį. Žiūrint iš praktiškos pusės, erdvės tokiu būdu nesutaupysite, tačiau galėsite suteikti jai išskirtinumo.

Tuomet, kai visi pagrindiniai vonios kambario interjero planavimo aspektai aiškūs, belieka pasirūpinti, jog vonios įranga būtų kokybiška ir ilgaamžė – tinkamai išnaudoję mažą kambario erdvę, savo priimtais sprendimais galėsite džiaugtis ne vienerius metus.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas