Mėgaukitės išskirtiniu elektrinio židinio jaukumu

Šaltais žiemos vakarais nėra nieko maloniau už jaukią valandėlę šalia rusenančio židinio. Tiesa, mėgautis tikra židinio liepsna gali būti ne tik labai brangu, bet ir sudėtinga – kai kurie architektūriniai sprendimai yra visiškai nepritaikyti židinio įrengimui. Tokiu atveju siūlome pagalvoti apie elektrinį židinį, kurio ugnis sunkiai atskiriama nuo tikrosios. Be to, tokie židiniai dažniausiai turi kelis darbo režimus, t. y., jie gali šildyti (ir apšviesti) aplinką arba tiesiog leisti jums mėgautis nuostabiu liepsnos šokiu.
zidiniaiNeabejotinas elektrinių židinių pranašumas yra tai, kad jie nesudaro jokių problemų – nerūksta ir nepalieka suodžių, be to, jų nereikia kūrenti, o elektros energijos jų darbui sunaudojama ypač mažai. Šiandien egzistuoja du pagrindiniai elektrinių židinių tipai: vienuose jų naudojamas specialus apšvietimas, leidžiantis mėgautis realistiška ugnies imitacija, kituose židiniuose yra įmontuotas specialus mechanizmas, skleidžiantis garus ir sukuriantis itin tikrovišką ugnies liepsną. Šio tipo elektrinis židinys savo kūryklos dugne turi tam tikrą talpą su vandeniu, o jos viduje yra mechanizmas, gebantis perkurti vandenį į šaltus garus. Specialiu apšvietimu nuspalvinti garai tampa neatskiriami nuo laužo liepsnos.
Elektrinis židinys žavi ne tik savo realistiškumu, bet ir kompaktiškumu – šie židiniai gali būti įmontuoti į sieną, be to, juos galima įrengti bet kokiame aukštyje. Itin patraukliai atrodo kampinis židinys, leidžiantys racionaliai išnaudoti patalpos erdvę. Šiuo židiniu galima džiaugtis net ir mažoje patalpoje. Be to, kampinis židinys dažniausiai atlieka kelias funkcijas: ne tik suteikia patalpai išskirtinio jaukumo, bet ir virsta lentyna, ant kurios galima statyti nuotraukų rėmelius, vazas su gėlėmis ar net televizorių. Nepamirškite, kad patalpa, kurioje įrengsite židinį, taps traukos centru – joje maloniai leisite laiką ne tik su draugais, bet ir artimiausiais šeimos nariais.
Elektrinių židinių pasiūla iš tiesų yra didelė, todėl nesunkiai atrasite labiausiai jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkantį gaminį. Be to, nors daugelis įmonių teikia šių židinių montavimo paslaugas, visus įrengimo darbus nesunkiai atliksite ir patys. Tiesa, nepamirškite atsižvelgti į konkretaus gaminio instrukciją.
Šiandien elektriniai židiniai džiugina ne tik nuosavų namų gyventojus – pastaruoju metu jie vis dažniau įrengiami ir visuomeninėse vietose, pvz., restoranuose, viešbučiuose ir pan. Elektriniai židiniai yra itin saugūs, todėl juos be baimės galima naudoti ten, kur dažnai lankosi maži vaikai. Tiesa, negalima pamiršti, kad dirbtinė liepsna niekuomet neatstos tikrojo židinio unikalumo, todėl jei norite mėgautis malkų spragsėjimu ir išskirtiniu ugnies kvapu, turėtumėte gerai pagalvoti, ar elektrinis židinys iš tiesų atitiks jūsų reikalavimus.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas