Mikroautobusu per Lenkiją arba 5 vietos, kurias turėtumėte aplankyti atvykę į šią šalį

Išgirdus kalbant apie Lenkiją, daugelio mintyse kyla asociacijos su prastos būklės keliais ir begėdiškai pigiu tualetiniu popieriumi bei kitomis prekėmis, dėl kurių dalis tautiečių į šią šalį reguliariai važiuoja apsipirkti. Neretai pamirštama, jog Lenkija – šalis, turinti nemažai turistų dėmesio vertų objektų. Ši kaimyninė valstybė – idealus kelionės tikslas ir pirmą kartą išsiruošusiems į savarankišką išvyką išsinuomotu mikroautobusu. Patirties neturintiems bei įvairių baimių kamuojamiems keliautojams atstumo iki šios netolimos šalies užteks apšilimui ir įvertinimui, ar toks kelionės būdas yra priimtinas (sutikite, jog išvyka mikroautobusu kardinaliai skiriasi nuo patogaus ir greito skrydžio lėktuvu). O mikroautobuso nuoma leis išbandyti ar jums verta įsigyti nuosavą transporto priemonę keliavimui. Negana  to, ir kultūrinio šoko išvengsite: lenkai ir lietuviai – daug bendrų bruožų turinčios tautos. Žemiau pateikiame 5 įdomius objektus, kuriuos, atvykus į Lenkiją, rekomenduojama aplankyti.

Marienburgo pilis. Malborke, įsikurusiame apie 50 kilometrų nuo Gdansko, jūsų laukia didžiausia Europoje viduramžių laikus menanti plytinė pilis. Kadaise čia buvo įsikūręs Kryžiuočių ordinas, o dabar eksponuojami ginklai, amatininkų dirbiniai, papuošalai bei kiti eksponatai.

Aušvico koncentracijos stovykla. Tai – muziejus, esantis vienoje iš didžiausių nacių įkurtos koncentracijos stovyklos vietoje. Skaudi praeitis, tačiau, kaip sakoma, lapų iš istorijos neišplėsi – belieka šią priimti ir, jei įmanoma, susipažinti artimiau.

Vilko irštva. Bunkeris, kuriame antrojo pasaulinio karo metais Hitleris (vilkas, tikėtina, įsižeistų pavadintas tokio despoto vardu), šiandien atviras kiekvienam, panorusiam akis į akį susidurti su šiuo objektu, palikusiu ryškų pėdsaką viso pasaulio istorijoje.

Koperniko mokslo centras. Šis mokslo centras – interaktyvių pramogų vieta, kurioje veiklos visai dienai pakaks įvairaus amžiaus lankytojams.

Druskų kasykla. Seniausia pasaulyje druskų kasykla – vienas iš labiausiai lankomų objektų Lenkijoje. Tai – tarsi savotiškas miestas po žeme (iš druskų pagaminti net įspūdingų formų sietynai), pro kurį teka ežerai.

Be šių objektų, jūsų laukia ir daug kitų, dėmesio vertų, žmogaus ranka sukurtų ar natūralių gamtos kampelių. Maršrutą sudarinėkite pagal norus ir galimybes: vienų apžiūrai neužteks ir pusdienio, o į kitus, sulėtinę greitį, galėsite žvilgtelėti pro išnuomoto mikroautobuso langą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas