Turiningam laisvalaikio praleidimui – kelionės autobusu

kelionės autobusu 

Moksliškai įrodyta, kad žmonės, kurie išnaudoja savo atostogas ir jas praleidžia turiningai, atsiriboję nuo kasdienių darbų, rodo kur kas geresnius rezultatus ir pasižymi didesniu darbo našumu. Būtent todėl pastaruoju metu sparčiai populiarėja įvairios kelionės, kasmet atsiranda vis naujų atostogų krypčių. Net jei ne visuomet galite išvykti ilgesniam laikotarpiui, tai tikrai nereiškia, kad negalite pažinti naujų kraštų. Rekomenduojame rinktis trumpas, tačiau koncentruotas ir įdomias keliones autobusu. Dalinamės patarimais, kur keliauti, kur ieškoti rasti geriausių pasiūlymų ir kaip sutaupyti perkant keliones.

Kelionės autobusu – kryptys

Nors autobusu galima apkeliauti labai daug įvairių šalių, dažniausiai žmonės renkasi artimesnes kryptis. Tai kelionės autobusu į Lenkiją, Baltarusiją, Latviją, Estiją ar kitas netoliese esančias šalis. Dažniausiai tai savaitgalio kelionės autobusu, skirtos pažinčiai su sostinėmis ar kitais miestais. Jų metu į 2–4 dienas sutalpinamas optimaliausias maršrutas su žinomiausiais lankomais objektais, gido paslaugomis, nakvynėmis ir kitomis svarbiausiomis paslaugomis. Organizatoriai taip pat siūlo ir keliones autobusu po Lietuvą. Jos skirtos žmonėms, kurie nori geriau pažinti gimtąją šalį ar dar neregėtus jos kraštus. Jei neturite daug laiko, galite rinktis ir 1–2 dienų maršrutus, kurie padės pažinti vieną miestą, rajoną ar etnografinį kraštą.

Kur ieškoti kelionės autobusu?

Keliones autobusu siūlo ne visos turizmo bendrovės ar kelionių organizatoriai. Todėl svarbu rasti patikimiausią, geriausias sąlygas suteikiantį variantą. Tam didelių pastangų tikrai nereikia – pakanka patikrinti pagrindinių bendrovių pasiūlymus ir atsirinkti jums tinkamas datas, kelionės kryptis, maršrutus, nakvynių skaičių, kainą ir kitus svarbius kriterijus. Jei kelionės autobusu ieškote pirmą kartą ir nežinote, į kokius organizatorius kreiptis, pateikiame mūsų rekomendacijų sąrašą. Tai būtų „Guliverio“ kelionės autobusu, „Grūda“ pažintinės kelionės autobusu ir „Topturas“ kelionės autobusu.

Kaip sutaupyti?

Jei ieškote kelionės ir norite sutaupyti, yra keletas triukų, kurie padės mokėti mažiau. Vienas pagrindinių – paskutinės minutės kelionės autobusu. Turbūt ne kartą teko girdėti, kad keliones autobusu paskutinę minutę, likus keletui dienų ar savaičių iki išvykimo, organizatoriai parduoda kur kas pigiau. Jei nesate nusimatę konkrečios krypties ir norite atostogoms išleisti mažiau, siūlome nepirkti kelionės iš anksto ir likus keletui savaičių iki atostogų pradėti dairytis pasiūlymų ir stebėti, kurios turizmo įmonės nuleido kainas. Jei jos nesurinko viso autobuso ir nori jį užpildyti, kainos gali kristi net iki 20 % ar daugiau. Tai suteiks galimybę spontaniškai nuspręsti, kur vyksite, ir tuo pačiu kelionę įsigyti pigiau.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas