Nauji butai Vilniuje: iš pažiūros aukšta kaina slepia daug privalumų

nauji butai VilniujeNuosavas būstas – tam tikro stabilumo bei saugumo garantas, ilgalaikė investicija tiek į savo, tiek ir į atžalų ateitį. Tiesa, šiais laikais kai kuriems tai atrodo nepasiekiama viršūnė – taip, vis dėl tų nelemtų finansinių klausimų. Tačiau gyventi šiaip ar taip kažkur reikia – ilgalaikė nuoma atneša piniginius nuostolius. O ir būsto paskolos palūkanos šiuo metu yra neįtikėtinai žemos (tokia situacija žada nesikeisti dar keletą pastarųjų metų). Tad kodėl nepasinaudojus itin palankia galimybe? Nauji butai Vilniuje jau nekantriai laukia savo šeimininkų!

Derinys „naujas“ plius „Vilnius“ rėkte rėkia – bus brangu! Sostinė – brangiausias pagal pragyvenimą miestas šalyje, tačiau, kita vertus, ir didžiausias traukos centras. Vilioja ne tik miesto ansamblis, kuriame tarpusavyje dera istorija ir modernumas, galimybė turiningai leisti laisvalaikį nepriklausomai nuo turimų pomėgių bet, svarbiausia, karjeros perspektyvos (šis klausimas mažesniuose miestuose yra itin problemiškas). Naujų butų kainos – aukštos. Tačiau nesusikoncentruokime į čia ir dabar – žvelkime į ateitį. Tarybiniais laikais statytų namų kainos iš pirmo žvilgsnio kur kas labiau viliojančios, tačiau sensta ne tik žmonės, bet ir nekilnojamasis turtas – po kelerių metų tikrai nepavyks atgauti tokios pat sumos, už kurią būstas buvo įsigytas. Jau nekalbant apie išlaidas renovacijai, aukštus išlaikymo kaštus bei netikėtai atsiradusių defektų (tarkime, prakiuręs stogas) remontavimas. Kas norės tokio „pensininko“. O naujos statybos butai paklausos nepraras dar ilgus metus. Tai – protinga investicija.

Nauji butai Vilniuje gali pasigirti aibe privalumų:

  • Strategiškai patogi vieta. Daug dėmesio skiriama būsimo statinio vietos parinkimui. Akcentuojama patogaus susisiekimo su visais miesto kampeliais, pagrindiniais prekybos centrais, mokymosi įstaigomis svarba. Tai itin svarbu mobiliems, praktiškumą vertinantiems jauniems žmonėms.
  • Puikus pasirinkimas jaunai šeimai. Kuriant namo projektą paprastai daug dėmesio skiriama žaliosios zonos svarbai – reikalinga vietai, kur naujakuriai galėtų ramiai praleisti popietę, vaikams netektų augti ant asfalto tiesiogine prasme. Jei netoliese nėra miško ar parko, įrengiama bent jau jaukus žaidimų kampelis vaikams.
  • Praktiškas bei ekologiškas mąstymas. Sąskaitos už komunalines paslaugas naujų namų savininkus  priverčia nusišypsoti. Vandens šildymui neretai pasitelkiamas ekologiškas būdas – saulės kolektoriai, šildymas reguliuojamas pagal individualius poreikius, pastatų sienos sumontuotos iš kokybiškų medžiagų, tad šiluma veltui nešvaistoma ir panašiai.
  • Individualumas. Naujuose namuose galima rinktis iš keleto skirtingo išplanavimo butų, pagal pageidavimą turėti balkoną, kelias patalpas sujungti į vieną erdvę ir panašiai. Dažniausiai siūloma tik dalinė apdaila – tai vėl suteikia galimybę gyventi pagal savo skonį įrengtame būste, o ne taikytis prie buvusių šeimininkų sprendimų.
  • Saugumas. Vaizdo filmavimo kameros – neatsiejama naujos statybos būstų dalis.

Nauji butai Vilniuje savo kainos  verti – investicijos laiko perspektyvoje atsiperka su kaupu.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas