Nekilnojamas turtas Kaune – 3 dalyvai, kuriuos privalote žinoti

Nekilnojamas turtas Kaune yra puikus sprendimas. Nesvarbu, ar namą perkate pirmą kartą, ar jau buvote čia – nekilnojamojo turto rinka gali būti sudėtinga naršymo aplinka net ir labiausiai patyrusiems iš mūsų. Čia yra penki pagrindiniai dalykai, kuriuos turi žinoti ir pirkėjas, ir nekilnojamo turto brokeris Kaune.

1. Būkite tikras, ką galite sau leisti

Nekilnojamas turtas Kaune gali būti labai įvairus. Skiriasi dydis, vieta, kokybė ir žinoma, kainos. Biudžeto nustatymas yra pirmas žingsnis, kurį turite žengti prieš pradėdami ieškoti. Būsto paskolos grąžinimas ir būsto nuosavybės išlaidos labiau įtakoja jūsų biudžetą nei nuomos mokėjimai, todėl apsvarstykite savo biudžetą.

Jei imatės būsto paskolos, nors gali kilti pagunda pasiskolinti maksimaliai, ką galite pasiskolinti, patikrinkite, kokia yra grąžinimo suma ir ar tai atitinka jūsų biudžetą. Apsvarstykite, kokia yra didžiausia įmoka, kurią norite grąžinti kiekvieną mėnesį. Didelė kaina, į kurią reikia atsižvelgti šiame etape, yra jūsų būsto užstatas, kuris sudarys mažiausiai 10% turto vertės, nesvarbu, kiek galite pasiskolinti. Jei esate pasirengęs pirkti būstą, svarbu žinoti, kiek pinigų bankas nori jums paskolinti, kad galėtumėte persikelti į savo būstą. Nekilnojamo turto brokeris Kaune ar kiti specialistai gali padėti Jums: paprašykite išankstinio patvirtinimo, kad patvirtintumėte savo skolinimosi galią prieš pateikdami pasiūlymą arba siūlydami kainą aukcione.

2. Nepamirškite apie tyliąsias išlaidas. Jei nutarėte, kad Jums tikrai aktualus nekilnojamas turtas Kaune, prieš pasirašydami sutartį, būtinai peržiūrėkite šias dažnai nepastebimas išlaidas ir įtraukite jas į savo biudžetą: tai gali būti tokie dalykai, kaip tarybos tarifai, žyminis mokestis, skolintojai Hipotekos draudimas, papildomi draudimai, paskolos mokesčiai, perdavimas, pastatų ir kenkėjų patikrinimai. Apie tai detaliau gali papasakoti Jūsų nekilnojamo turto brokeris Kaune.

3. Įsigilinimas į situaciją būtinas.

Štai keletas naudingų patarimų:

  • Pagalvokite apie sritis, kuriose norėtumėte gyventi.
  • Patikrinkite naujausias pardavimo kainas ir priemiesčių profilius nekilnojamojo turto svetainėse.
  • Kalbėkite su vietiniais agentais, kad sužinotumėte, kokia tendencija rinkoje.
  • Pažiūrėkite, kas parduodama aplinkiniuose priemiesčiuose (ir už kiek).

Nekilnojamas turtas Kaune yra puiku, tačiau turėtumėte galvoti apie tai, kas jums svarbu, tačiau taip pat pagalvoti, kas galėtų padidinti turto vertę, jei nuspręstumėte jį parduoti. Tokie dalykai kaip: mokyklos zonavimas, ateities pastatų planai, transporto galimybės, patogumų prieinamumas, kaimynystė.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *