New Balance – visame pasaulyje mėgstami sportiniai bateliai

New balance Jau daugiau kaip 100 metų New Balance gamina savo garsiuosius, įžymybių pamėgtus sportinius batelius. Gaminamų sportinių batelių rūšių pasirinkimas didžiulis, o kiekvienam jų modeliui suteikiamas tam tikras skaičių kodas. Vieni populiariausių modelių yra 574, 576, 991, 1500. Atkreipiame mėgstančių kolekcionuoti dėmesį, kiekvieną didelį sportinį renginį New Balance bendrovė pažymi išleisdama riboto kiekio sportinių batelių seriją.

O prasidėjo įmonės istorija nuo ortopedinės avalynės gamybos. Idėją patogių batų dizainui kūrėjai nusižiūrėjo gamtoje – jie pasinaudojo viščiuko kojos principu, tai yra trijų taškų atramos sistema, kuri užtikrina išskirtinį gaminamos avalynės stabilumą ir tinkamą amortizaciją. Per savo veiklos metus įmonė įdiegė ne vieną naujovišką technologinį sprendimą, visi jie sėkmingai panaudojami avalynės gamyboje: amortizuojančios ir stabilizuojančios technologijos, ypač lengvos batų padų medžiagos, drėgmės nepraleidžiantys skirtukai ir įdėklai, užtikrinantys tinkamą odos kvėpavimą ir daugybė panašių dalykų. Iki šiol ši įmonė yra nepakeičiama sporto technologijų novatorė, vertinanti išskirtinę kokybę, o ne kiekybę.

Sportinius batelius kurti ir gaminti įmonė pradėjo 1938 metais, pradžioje jie buvo skirti tik bėgikams, tačiau vėliau pasipylė ir kitų sporto šakų užsakymai. Sportiniai bateliai tapo pagrindine įmonės produkcija, tad oficialus įmonės pavadinimas yra New Balance Athletic Shoe, Inc. Nors per ilgus veiklos metus ne kartą keitėsi šios įmonės savininkai, tačiau sportinių batelių gamyboje ir toliau buvo naudojamos specialios technologijos, dėl kurių šios įmonės produkcijos paklausa tik didėja.

Pažymėtina, kad per visus savo veiklos metus bendrovė griežtai laikėsi įdiegtų tradicijų ir kokybei skyrė didžiausią dėmesį – visa tai ir yra svarbiausios priežastys kodėl šie sportiniai bateliai taip plačiai paplito po visą pasaulį. Būtina atkreipti dėmesį į tokį faktą, kad pastaraisiais metais, tai yra tuo metu, kai visos sportinės bendrovės savo gamybą perkėlė į Aziją, New Balance gamyklos ir toliau pagrindinę produkcijos dalį gaminą JAV ir Jungtinėje Karalystėje.  Nedidelė dalis įmonės batelių gaminama Vietname, tačiau kokybė ten tikrinama ypač griežtai.

Šios avalynės kokybę jau seniai įvertino ir amerikiečių armija — New Balance bendrovė yra viena didžiausių jos tiekėjų. Tačiau šie sportiniai bateliai skirti ne vien tik profesionaliems sportininkas ar kariams. Pavyzdžiui, New Balance 991 modelio batelius pastoviai avėjo Styvas Džobsas, o taip pat ir garsusis daktaras Hausas.

 
 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas