Sužadėtuvių žiedas

suzadetuviu ziedasSužadėtuvės tai įsimintinas įvykis tiek vyrams, tiek moterims. Vyrai pasipiršimui dažniausiai ruošiasi ir planuoja laukdami tinkamos akimirkos, o moterys nori, kad kuo greičiau išauštų ta diena, kai jų mylimasis priklaups ant kelio ir paprašys jų rankos. Neatskiriamas šios įsimintinos dienos simbolis yra sužadėtuvių žiedas, kuris tampa tarsi pasipiršimo įrodymu, kuri galima parodyti visiems aplinkiniams asmenims.

Žiedų pasiūla yra tikrai didelė, todėl išsirinkti ne visada yra taip jau lengva. Vis dažniau žiedai internetu tampa galimybe sutaupyti pinigų, o kartu ir laiko. O kiek kainuoja sužadėtuvių žiedas internete? Kaina dažniausiai yra tokia pati kaip ir parduotuvėse arba šiek tiek mažesnė. Pristatymas dažniausiai perkant yra visiškai nemokamas, todėl tai vien leidžia sutaupyti, nes važinėdami po įvairias juvelyrikos parduotuves pravažiuojame tikrai ne vieną kilometrą. Taip pat šiems žiedams yra suteikiama garantija, dažniausiai vieneriems metams. Sužadėtuvių žiedas kaina internete dažniausiai prasideda nuo maždaug 400 eurų.

O ar žinote sužadėtuvių žiedas ant kurios rankos yra nešiojamas? Nuo senų laikų yra manoma, kad sužadėtuvių žiedus reikia mūvėti ant kairės rankos. Kairė ranka yra arčiau širdies, o taip pat joje yra vena, kuri yra susieta su širdimi. Taigi, žiedo nešiojimas ant kairės rankos simbolizuoja amžinąją meilę. Yra tikima, kad vyras, kuris užmauna žiedą ant kairės rankos bevardžio piršto apsaugo savo moterį nuo žvalgymosi į kitus vyrus.

Koks turi būti sužadėtuvių žiedas? Šiems žiedams nėra jokių apribojimų, svarbiausia, kad žiedas būtų patogus ir ne per didelis ar per mažas. Juk nesinori, kad tikrai gražus žiedas būtų numestas į šoną dėl vienos iš šių priežasčių. Tiesa žiedus galima nunešti pas juvelyriką ir pamažinti arba padidinti, tačiau dažnai tokius darbus nukėlinėjame gana ilgiems laikotarpiams. Mažiausia tikimybė „prašauti“ renkantis žiedus yra sužadėtuvių žiedas su deimantu. Dauguma moterų yra pamišusios dėl šio akmens ir net pats mažiausias deimančiukas jas pradžiugina. Pigūs sužadėtuvių žiedai tikrai nėra žiedai su deimantais, todėl jei norite padovanoti savo mylimajai būtent šio tipo žiedus tuomet teks „pakratyti“ kišenes.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas