Nuotraukų redagavimas online

Nuotraukų redagavimas apskritai gan įdomus užsiėmimas. Įdomus, ypač tiems, kurie gerai įvaldę Adobe Photoshop, tačiau, kad nuotraukos būtų gražios be gilinimosi į Photoshop subtilybes, rekomenduosim Jums keletą tinklapių, leisiančių susitvarkyti savo nuotraukas.
Ipiccy

ipiccy - Copy

Ipiccy neveltui viena iš geresnių, šiuo metu veikiančių nuotraukų redagavimo svetainių. Greita, paprasta ir turinti daug naudingų efektų.
Pixlr
1-pixlr
Pixlr kiek primena Photoshop’o ir Paint’o mišrainę, tačiau pabandyti verta.
Splashup
2-Splashup
Dar vienas bandymas kopijuoti Photoshop’ą online. Nežinau ar pavyko, bet yra pagirtina funkcija, kuri retušuota nuotrauka iškart leidžia dalintis Facebook’e, Flickr ir t.t.
Aviary
 
4-Phoenix
Ši svetainė puiki tuo, jog ja gali naudotis ir išmaniųjų telefonų savininkai. Taip pat į ją galite inportuoti nuotraukas iš Facebook’o, Picasa ar Flickr. Na o galimybėmis Aviary šiek tiek nusileidžia kitoms svetainėms, tačiau taip pat turi kažką unikalaus.
Photoshop Express
 
3-Photoshop-Express
Photoshop’o kūrėjų iškeptas blynas ir tikrai gan skanus. Kažkuo primena Photoshop’ą, tik čia sudėtos svarbiausios pastarojo funkcijos.
Pato
6-Pato - Copy
 
Linksma arba tragiška – nelygu kaip pažiūrėsit. Ši svetainė man primena nepilnamečių mergaičių nuotraukas soc. tinkluose, kurios dar visai nesenai buvo taip paplitę. Pigūs banaloki efektai, bet jų čia tikrai daugokai. Kam patinka tokio tipo nuotraukos – nenusivilsite.
Prie to pačio Pato rekomenduočiau: BeFunky , WriteOnIt ,   photo505 , dumpr
Gal galite pasidalinti kokias online svetaines Jūs naudojate foto redagavimui? 🙂Comments

Įrašo “Nuotraukų redagavimas online” komentarų : 1

  1. Mangirdas avataras
    Mangirdas

    Galima vargti pačiam arba pasinaudoti kokiu nors tokiu puslapiu http://nuotrauka123.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas