Oficiali apranga: kaip nesuklysti?

oficialios suknelėsBene pats moteriškiausias drabužis yra suknelės. Vyrai vieningai tvirtina, kad tai rūbas, kuris geriausiai geba išryškinti moteriškos figūros privalumus. Tiesa, egzistuoja labai platus suknelių pasirinkimas, tad priklausomai nuo to, kokia proga dėvėsite šį apdarą – reikia pasirinkti ir labiausiai tinkantį modelį. Oficialios suknelės bene kelia daugiausia klausimų. Juk jos apima dress kodą, kuri reikia gerai išmanyti norint nesuklysti. Tokio tipo drabužiai reikalingi einant į darbo pokalbį, į konferencijas, seminarus, gynimus ir t.t. Tiksliai žinodami, kaip reikia apsirengti – pavyks rasti geriausią variantą.

Suknelės: spalva, ilgis, modelis

Oficialios suknelės turėtų kuo mažiau patraukti dėmesį. Kuo pastarosios minimalesnės – tuo pasirinkimas yra geresnis. Kodėl tai yra būtina? Kadangi dažniausiai oficialus drabužis pasirenkamas tuomet, kai norima patraukti dėmesį nuo savo išvaizdos. Tuo metu savo pašnekovą sukoncentruojame tie savo vidumi, o ne išvaizda. Visgi, moterys turėtų vilkėti sukneles, o ne kelnes.

Pasirenkama suknelės spalva turėtų būti kuo neutralesnė. Šiuo atveju siūlomas variantas yra pilka, tamsiai mėlyna arba juoda. Anksčiau buvo rekomenduojama rinktis tik juodas sukneles. Šiuo metu vis dažniau pasigirsta kalbos, kad juoda pagal etiketą ir nėra pats geriausias variantas. Geriau ne tokia tamsi, tačiau apskritai ir ne ryški. Juoda gali būti kiek per daug elegantiška spalva.

Ilgis turėtų būti optimalus. Etiketas leidžia dėvėti sukneles, kurios siekia bent 10 cm virš kelių. Tačiau apskritai siūlome dėvėti tokias, kurių ilgis lygiai ties keliais. Nerekomenduojame ne tik kad per trumpų, tačiau tuo pačiu ir per ilgų. Ilgiausios suknelės gali būti iki blauzdų. Tačiau siekiant išlaikyti oficialumą reikia, kad suknelė būtų aptempta.

Kuo labiau mūsų paminėtus reikalavimus atitinkančią suknelę pasirinksite, tuo labiau pavyks „pataikyti“ į rėmus. Oficialūs drabužiai tiesiog reikalauja, kad skirtumėte kiek daugiau laiko jų paieškoms.

Aksesuarai ir kiti priedai

Oficialios suknelės tiesiog pačios pritraukia, kad prie jų būtų priderinti tinkamos spalvos ir modelio švarkeliai. Rekomenduojame dėvėti įliemenuotus. Apkritę – gražu, tačiau nereikia bijoti, kad galite pasirodyti patraukli. Švarkelio spalvą labai svarbu suderinti su suknele, tačiau nepasirinkite anologiškų spalvų drabužių.

Tuo pačiu reikia labai atidžiai vertinti aksesuarus. Jokiu būdu nedėvėkite labai ryškių, kurie galėtų patraukti kitų žmonių dėmesį. Tuo pačiu brangiojo metalo papuošalų kiekis taip pat turėtų būti minimalus. Kai kuriais atvejais netgi siūlome visiškai atsisakyti aksesuarų. Geriau jau pasirinkti kokybišką suknelę, ją puošiantį švarkelį ir tuo pačiu tinkamai pritaikytus batus.

Bateliai privalo būti uždari. Kad ir kokia suknelė būtų dėvima – pasirinkite juodus batelius. Tuo pačiu jei suknelė bus juoda – būsite labai tamsi. Tokiu atveju verta pagalvoti, galbūt tikrai geriau vengti juodų suknelių tuomet, kai jums yra reikalinga oficiali apranga.

Pasirinkite ir išlaikytos formos tamsių spalvų rankinuką. Pastarąjį rekomenduojama derinti prie batelių.

Tinkamai susikurtas oficialus dress kodas, tiek padės jums jaustis patogiai, tiek atrodyti žavingai. Geriausia apranga – suknelės, kurios turėtų būti pritaikytos prie visų kitų egzistuojančių detalių, arba atvirkščiai. Juolab, dažniausiai oficiali apranga vertinga todėl, kad pasirinkus atitinkamus aksesuarus ją labai nesunkiai galima paversti vakarėlių komplektu. Taigi, tokio tipo suknelės yra labai universalios. Svarbiausia suvokti etiketą ir turėti vaizduotę, kuri gali padėti išdrįsti priimti keisčiausių kombinacijų sprendimus.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas