Pagalba kelyje: taupykite savo laiką ir pinigus

tralas Klaipeda

Sugedus automobiliui ar patekus į eismo įvykį, dalis vairuotojų galvoja, kad patys gali pasirūpinti problemų sprendimu, tačiau iš tiesų geriausias ir patikimiausias sprendimąs yra kreiptis profesionalios pagalbos. Ypač, jeigu esate ne savo rajone. Pavyzdžiui, atostogaujate su šeimos prie jūros ir Klaipėdos rajone Jums reikalinga techninė pagalba. Jeigu kreipsitės į profesionalus, tai leis sutaupyti savo laiko ir pinigų. Kada galite išsikviesti pagalbą?

Sugedus automobiliui

Dažniausiai pagalbą kelyje žmonės kviečia tuomet, kai automobilis neplanuotai sugenda, arba nutinka eismo įvykis. Pavyzdžiui, nulėkus nuo kelio į griovį, automobilis gali būti neapgadintas, tačiau pats pajudėti nebegali. Tokiu atveju geriausia kviesti profesionalią pagalbą kelyje. Klaipėdos rajone tokias paslaugas teikia www.savastralas.lt. Greitai atvykęs tralas ištrauks automobilį, o prireikus, transportuos jį į reikalingą vietą. Pavyzdžiui, į autoservisą, kuris galės priimti ir apžiūrėti automobilį po įvykio. Tai labai svarbu, nes kartais vairuotojai mano, kad net ir ištrauktam iš griovio automobiliui nereikia remonto, nes iš išvaizdos jis atrodo neapgadintas. Tačiau gedimai gali būti nematomi, o po savaitės kitos pasirodys kelis kartus sudėtingesni. Prireiks dar daugiau išlaidų jiems pašalinti.

Prireikus avarinio atrakinimo ir užvedimo

Pasitaiko atvejų, kai kyla problemų dėl automobilio atrakinimo. Taip gali nutikti įvairiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, automobilyje užsitrenkė turimi rakteliai. Arba išsikrovė atrakinimo pultelis. Galbūt pultelį ar raktelius pametėte, kažkas pavogė ar nutiko kažkas panašaus. Tokiais atvejais lieka arba išdaužti savo automobilio langą, arba kviesti avarinę tarnybą. Dažniausiai įprasti spynų atrakinimo paslaugas teikiantys meistrai automobilių durelių neatrakina. O net ir atrakinus, užvesti automobilio negali. Todėl pagalbą kelyje Klaipėdos rajone teikiančios įmonės yra geras variantas tuomet, kai reikia avariniu būdu atidaryti ar užvesti automobilį kiek įmanoma greičiau.

Prireikus pakeisti ratą

Ne visi vairuotojai žino, kaip pakeisti ratą ir ne visi turi atsarginį ratą savo automobilio bagažinėje. Net ir turint detales, kartais pasirodo, kad bagažinėje nėra domkrato, o nepakėlus automobilio, pakeisti ratą – itin sudėtinga. Todėl dažnai techninė pagalba Klaipėdos rajone ar kitose apskrityse keliauja į pagalbą vairuotojams, kai prisireikia štai tokios nesudėtingos paslaugos – rato keitimo. Tai naudinga pagalba sprogus padangai, išsimontavus ratui ar tiesiog patekus į eismo įvykį. Ypač, jeigu skubate ir nenorite gaišti savo laiko. Profesionalai atvyks į vietą greitai ir operatyviai pakeis ratą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas