Pažinčių portalai taikosi prie skirtingų poreikių

flirtasPažintys internetu šiandien itin populiari paslauga ne tik jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Pažinčių portalai, pradėję veikti kaip alternatyvi vieta susipažinimui kavinėje ar kitoje viešoje vietoje, šiandien kai kuriems žmonėms tampa pagrindine susipažinimo vieta. Nuolat besiplečiantis lankytojų skaičius ir kasdien tobulėjančios technologijos bei didėjantys klientų poreikiai pažinčių portalus verčia nuolat tobulėti ir siūlyti vis patrauklesnes paslaugas.

Kiekvienam pagal amžių

Šiandien turbūt jau visi pažinčių portalai Lietuvoje siūlo galimybę atrūšiuoti prisijungusius prie sistemos narius pagal jų amžių. Taip galima lengviau peržvelgti Jus dominančio amžiaus cenzo narius. Ieškantiems bendraamžių bendraminčių šiandien internetas siūlo ir dar patogesnį variantą – pažinčių vietas, kuriose renkasi tam tikro amžiaus žmonės. tokie portalai kaip flirtas.lt ar kiti dažniausiai jungia jaunus naujų pažinčių ieškančius žmones, tačiau internete yra ir portalai, kuriuose registruojasi jau garbaus amžiaus sau partnerio ieškantys žmonės. Tiesa, specialūs projektai organizuoja ir kuria jaunimo forumus, kurie skirti jauniesiems vartotojams, kad šie būtų apsaugoti nuo nepadoraus ar netinkamo turinio.

Kukliems ir linksmiems

Net jei esate užsiregistravę pažinčių svetainėje, tačiau neišdrįstate parašyti Jums patinkančiam nariui arba tiesiog norite linksmai praleisti laiką, pažinčių portalai jau siūlo ne tik paprasčiausias portalų funkcijas kaip žinutės ar forumai, tačiau ir įvairius žaidimus bei pramogas. Galite rinktis klausimais ar kitokiu principu paremtus žaidimus, kurie padeda labiau pažinti narius. Be to, dalyvaudami tokio tipo žaidimuose apie save jau pasakote tai, kad esate linksmas ir išradingas žmogus, be to, galite pateikti šiokios tokios informacijos, kurios galbūt kitoje ekrano pusėje sėdintis žmogus nė nebūtų sugalvojęs paklausti. Kai kurie interneto puslapiai taip pat siūlo dar vieną smagią pramogą – balsuoti ir įvertinti kitus prisijungusius žmones. Galite vartyti narių anketas ir juos vertinti, taip nusiųsdami šiam žmogui žinutę bei formuodami bendrą šio žmogaus populiarumo statusą svetainėje.

Anketa – vizitinė kortelė

Kad ir kokio tipo pažinčių portalai Jus domina, prieš registruojantis kiekviename iš jų, turėsite užpildyti nario anketą. šis žingsnis ieškant naujų pažinčių internete labai svarbus. Tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė ar savotiškas motyvacinis laiškas darbdaviui. Stenkitės savo anketoje nurodyti tik teisingą informaciją, o jei kažko atskleisti nenorite, geriau to tiesiog nerašykite. Rinkdami savo anketos nuotrauką, pasirinkite Jums patinkančią nuotrauką, kurioje šypsotės, taip iš karto maloniai nuteiksite Jūsų anketą žiūrinčius žmones, pritrauksite didesnį susidomėjimą.
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas