Turistai graibsto naujas egzotines keliones į Mianmarą

mianmarTuristams, mėgstantiems naujausias egzotines keliones, šiandien agentūros siūlo dar nedaugelio išbandytą kelionių tikslą – Mianmarą. Tai dar šviežias turizmo taškas, keliautojus traukiantis savo egzotika ir mistika. Tai vieta tarp paslaptingų Indijos ir Kinijos kultūrų, įsiterpusi šalia pačio Atlanto ir tyvuliuojančio Indijos vandenyno. Kaip ir dažnai Azijos kraštų šalys, taip ir Mianmaras savo kerinčia gamta ir giliomis tradicijomis pavergia keliautojus ir masina juos nuolat grįžti, pripildęs turistų širdis nepaaiškinama niekur kitur nerandama euforija.
Jangonas
Pagrindinis turistų traukos centras Mianmore – Jangono miestas. Tai didžiausias šalies miestas, pasižymintis svaiginančiais architektūros pastatais. Čia vienoje vietoje galima rasti ir nebaigtų statyti britų laikų pastatų, ir auksaspalvių šventyklų su didingais stulpais, ir įvairiaspalvių gyvenamųjų namų kompleksais. Itin judrus ir patrauklus miestas turistus dažniausiai nustebina gongo skambesiu. Tai vietinis simbolis, reiškiantis, jog kažkas šventyklai paaukojo auką.
mianmarSusirengę į egzotines keliones turistai šiame mieste nepraleidžia progos apsilankyti Bogyoko turguje, kur vietiniai atskleidžia tikrąsias tradicijas. Čia galima įsigyti pačių įvairiausių vietinių rankų darbo suvenyrų ir gaminių.
Kitas reikšmingas ir, ko gero, daugiausiai turistų pritraukiantis centras – budistų šventykla Shwegadon. Tai įspūdinga 100 metrų aukščio šventykla, padengta 11 tonų aukso ir inkrustuota 4 350 brangakmenių. Saulėlydžio metu saulės spinduliams glostant šventyklos sienas, galima pamatyti kerintį švytėjimą ir spalvų žaismą.
Baganas
Dar vienas itin mėgstamas ir savo istorija stebinantis Mianmaro miestas – Baganas. Tai vieta, kurios niekas nepraleidžia egzotines keliones besirenkantys turistai, norintys prisigerti kuo daugiau lankytino krašto istorijos. Tai vienos prie kitos prilipusių šventyklų vieta. Aplankyti jas visas būtina, nes tai skirtingas istorijas menančios sakralinės vietos. Populiariausias keliavimo būdas specialiai turistams – arklio tempiamas vežimas.
Netoli šio miesto yra įsikūręs Mjinkaba kaimelis, kuriame saugomos senosios iš medžio gaminamo mianmariečių lako tradicijos. Legenda teigia, jog ši medžiaga buvo išrasta Tailande ir dabar šiame kaimelyje tęsiama jo gamybos tradicija.
Atvykus į Bagano miestą privalu apsilankyti Popa kalne. Tai pusantro tūkstančio kilometrų virš jūros lygio iškilęs užgesęs ugnikalnis, visų žinomas kaip „Dvasių namai”. Ant šio kalno viršūnės galima išvysti pačių įvairiausių stilių šventyklas, vienuolynus ir žinoma mėgautis natūralios įspūdingos gamtos vaizdais. Viso to kaina – 777 laiptelių kelionės išbandymas.Comments

Įrašo “Turistai graibsto naujas egzotines keliones į Mianmarą” komentarų : 1

  1. Ladi avataras
    Ladi

    Nuostabi šalis Mianmaras, tikra egzotika, „nenudėvėta” turistų 🙂
    http://www.lehko.lt/salys/kelione_i_mianmara_birma/pazintines_keliones___/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas