Pirmas nusistatymas apie sulčiaspaudę maloniai nustebino

lėtaeigės sulčiaspaudės kainaNiekada nemaniau, kad tiek daug žmonių aplink pradės sveikiau gyventi ir maitintis. Praktiškai visi draugai jau vaikšto į sporto salę, o ant jų stalo vis rečiau pasitaiko picos, mėsainių ar kokokolos. Šiame rašinyje atstovausiu daugumą paprastų vartotojų ir tų, kurių patirtis panaši į mano – jiems vis dažniau tenka susidurti su sveikos gyvensenos entuziastų banga. Taip, galbūt tai skamba kiek skeptiškai, tačiau… Manoji patirtis ir draugystė su lėtaeige sulčiaspaude taip pat prasidėjo gana įtariai, kaip kad ir šis pastarasis sakinys. Visgi, labai greitai tokią nustatą pakeitė neatsiejamas prisirišimas prie mano geriausios virtuvės pagalbininkės – lėtaeigės sulčiaspaudės.

Aš, kaip ir daugelis kitų vartotojų, turbūt pačioje pradžioje nė nenusimanėme, kas yra gera ir kokybiška sulčiaspaudė. Kuo skiriasi paprasta ir lėtaeigė man buvo turbūt vienas kebliausių klausimų. Tačiau pradėjusi domėtis, sužinojau, kad:

Lėtaeigė sulčiaspaudė:

– yra puikiai pritaikyta vertingoms maisto medžiagoms produktuose išsaugoti, net jeigu jie būna spaudžiami specialiu įrankiu, t. y. sulčiaspaude.

– dažniausiai tokiose sulčiaspaudėse būna vos vienas ar keli sraigtai. Ši lėtaeigės sulčiaspaudės techninė charakteristika užtikrina, kad sultys bus išspaustos kokybiškai naudojant minimalų mechanizmų kiekį.

– dėl specialios komplektacijos, lėtaeigės sulčiaspaudės natūraliai yra patogios pastatyti ir laikyti virtuvėje ar spintelėje.

– sulčiaspaudės valdomos visiškai paprastai.

– tokio tipo lėtaeigės sulčiaspaudės kaina nėra didelė, tačiau atitinka joje esančias funkcijas.

– su šiais prietaisais išspausti sulčių galima praktiškai iš visų vaisių bei daržovių.

– pasižymi įvairiais dizaino sprendimais.

Kitas aspektas – lėtaeigės sulčiaspaudės kaina. Už savąją sulčiaspaudę (kuri tiesa, nebuvo pati elementariausia), sumokėjau tikrai normaliai. Tiek, kiek ji yra naudojama, manau, kad šis prietaisas man jau kuris laikas, kaip yra atsipirkęs.

Taigi, jeigu vis dar galvojate, kad sveika gyvensena yra nesąmonė, o visi virtuvės kombainai ir blenderiai yra prabangos reikalas, nuvykite į pirmą buitinės technikos parduotuvę arba panaršykite internete. Didelė dalis žmonių, įsigijusių sulčiaspaudę yra patenkinti jos veikimu. O ir aš galėčiau pasakyti tą patį. Be jokios abejonės – keliu šviežiai spaustų apelsinų sulčių stiklinę ir raginu susirūpinti savo mityba ir gyvenimo ritmu.

 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas