Reikalingi geodeziniai matavimai, kaip pasirinkti patikimą paslaugos teikėją?

               Projektinės dokumentacijos rengimo procesas apima geriausio sprendimo tam tikro objekto statybai suradimą, kuris yra optimizuotas iš kelių aspektų (socialinis, finansinis, ekologinis…). Norint teisingai matyti visas objekto (pastato, kelio, tunelio, tilto, po velnių…) charakteristikas, kurios daugiausia priklauso nuo vietos, kurioje jie statomi, erdvinių ypatybių, būtina atkreipti ypatingą dėmesį į geodezinio žemėlapio kūrimas, kaip pagrindinis įvestis projektuojant. Matavimo žemėlapis dažniausiai sudaromas nacionalinėje koordinačių sistemoje (ta pati sistema galioja ir nekilnojamojo turto kadastro), jame yra daug įvairių geoerdvinių duomenų. Jis pagamintas skaitmenine ir analogine (spausdinta) forma, atitinkamu masteliu ir pagal projekto reikalavimus. Šiuolaikinėje geodezijoje didelis akcentas yra skiriamas šiuolaikinėms/skaitmeninėms duomenų rinkimo ir jų apdorojimo technologijoms, kurių pateikimo maksimumas įmanomas tik skaitmeniniu būdu. Nepaisant to, analoginis geodezinis žemėlapis ir klasikinis interpretavimo būdas vis dar yra privaloma projektinės ir kitos statybos inžinerijos dokumentacijos dalis.

              Patirtis rodo, kad sėkmė statant objektą labiausiai priklauso nuo galimybės, kad objektas būtų pastatytas pagal jo projektą maksimaliu mastu, nesvarbu, ar tai būtų projekto medžiagų pritaikymas, ar galimybė sukurti objektą. projektuojama geometrinė forma. Objekto geometrija vaizduoja projektinius 3 matmenų objekto matavimus nacionalinėje koordinačių sistemoje su atitinkama infrastruktūra (ta pati koordinačių sistema galioja ir kadastro nekilnojamajam turtui).  Teikdami objekto geodezijos  paslaugas, ekspertai susiduria su įvairiais projektų reikalavimais, ko pasekoje parenka tinkamus geodezinius ženklinimo būdus (atsižvelgiant į ženklinimo tikslumo poreikį, formą ir objekto sudėtingumą, oro sąlygas…) Tam tikro tipo objektams būtinas nuolatinis jo geometrijos sekimas tiek statant, tiek ir eksploatuojant objektą. Tokios geodezinės paslaugos vadinamos objektų deformacijų stebėjimu  ir atliekamos periodiškai epochomis. Moderniausia įranga ir  komandos patirtis leidžia pasiūlyti geriausią geodezinę paslaugą. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas