Renkamės televizorių pagal poreikius, o ne išvaizdą

televizoriai

Televizoriaus išvaizda per 10 metų gali būti visiškai nebesvarbi. Jei tik išpopuliarės klijuojami televizoriai (wallpaper TV), kai ant sienos pritvirtinamas plonas ekranas, o garsas transliuojamas iš po juo atskirai pastatomos garso sistemos. Tai dar kartą įrodo faktą, kad ši rinka yra labai permaininga ir įdomi. Nešiojami kompiuteriai tobulėja vangiai, o štai televizoriai dar tik įgauna pagreitį. Bet šiandien ne apie tai. Kaip išsirinkti televizorių? Įveskite tokią frazę į paiešką ir gausite šimtus išsamių straipsnių su įstrižainėmis, funkcijomis, matricomis ir t.t. Tokių straipsnių iš karto galite neskaityti, nes jie nesako esminio momento – kokio televizoriaus jums reikia pagal jūsų poreikius.

Kokie gi tie poreikiai?

  • TV žiūrėjimas laisvalaikiu. Tinka bet koks televizorius su skaitmeniniu imtuvu, kad rodytų tuos 11 nemokamų skaitmeninės TV kanalų.
  • Sporto rungtynių žiūrėjimas su draugais. Reikalingas didelis bent 45 colių įstrižainės televizorius su itin ryškiu vaizdu. Tinka dideli Plazminiai ir OLED televizoriai. Svarbu, kad susirinktų gera kompanija ir komanda, už kurią sergama, laimėtų…
  • Kompiuterinių žaidimų televizorius. Reikalingas gana galingas televizorius su 4K raiška. Pageidautina vidutinio dydžio arba didelis, jei žaidžiami žaidimai su šeima.
  • Kompiuterio monitorius-televizorius. Kai kam televizorius turi dirbti ir monitoriaus darbą. Tam idealiausiai tinka 32 colių OLED FullHD raiškos televizorius. Jei kompiuteriniai žaidimai dar žaidžiami, tada teks paieškoti nedidelio 4K raiškos televizoriaus. Jį nesunku prijungti prie kompiuterio keletą eurų kainuojančiu HDMI laidu.
  • Televizorius reikalingas tik keliems serialams žiūrėti? Tinka bet kokio dydžio FullHD raiškos televizorius (kol kas 4K raiškos turinio dar mažai) su Smart TV funkcija. Visose išmaniuosiuose televizoriuose yra Hulu, Netflix, Amazon Prime ir kitos originalaus turinio televizijų programėlės, kur suvedę slaptažodį galėsite žiūrėti savo mėgiamus serialus. Aišku, reikalingas ir pakankamai greitas internetas.
  • Televizorius mobiliesiems žaidimams žaisti. Ar bandėte pažaisti Candy Crush žaidimą savo televizoriaus ekrane? Dabar tai įmanoma tiems, kas turi Sony ar Philips televizorius su Android TV operacine sistema. Ji veikia panašiai, kaip ir išmaniajame telefone, tad reikės tik prisijungti prie savo Google Play paskyros, kad išsisaugotų žaidimų progresas.
  • Televizorius prezentacijoms. Reikalingas didelis televizorius, kad jį būtų galima pakabinti konferencijų salėje ir jame rodyti tam tikras specialias prezentacijas. Taigi būtinas bent 55 colių UltraHD raiškos išmanusis televizorius. Jis kol kas yra labai brangus, tad daug kas domisi alternatyva – projektoriumi.

Renkantis televizorių reikia atminti tik vieną skaičių. Jūs nuo ekrano turėsite sėdėti 1,5-2 karto toliau, nei yra televizoriaus įstrižainė. Jei jūsų butas mažas ir reikia sėdėti gana arti, didelį televizorių teks pamiršti. Kaip apskaičiuoti atstumą? Televizoriai paprastai turi įstrižainę, matuojamą coliais. Vienas colis – 2,5 cm, tad jei renkatės 37 colių įstrižainės modelį, turėkite omenyje, kad jo įstrižainė centimetrais yra 92,5. Tokį televizorių turite statyti nuo savo kėdės ar sofos 139-185 cm atstumu, kad galėtumėte žiūrėti be tikro galvos skausmo. Televizoriai internete parduodami pigiau. Kur juos įsigyti galite sužinoti palygindami kainas iš skirtingų el. parduotuvių portale Kainos.lt.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas