Sieninės spintos: viskas nuo A iki Z

spintosSieninės spintos vis labiau populiarėja, tačiau tiems, kuriems dar niekada neteko susidurti su šia spintų rūšimi, gali iškilti nemažai klausimų: nuo ko priklauso sieninės spintos kaina, kokias slenkančias sistemas geriausia rinktis, kiek laiko užtruks tokios spintos pagaminimas ir pan. Taigi, pabandykime šiandien trumpai ir aiškiai į šiuos klausimus atsakyti.

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad sieninės spintos dažniausiai yra gaminamos pagal individualų užsakymą. Baldų projektuotojai, atsižvelgdami į jūsų poreikius bei būsto galimybes, suprojektuoja ir sumontuoja spintą taip, kad ji maksimaliai išnaudotų jai paskirtą erdvę, būtų funkcionali ir patraukliai atrodytų. Tiems, kam iškyla klausimas, kas pigiau: pirkti spintą baldų salone ar gaminti pagal individualų užsakymą, galima pasakyti, kad kainos svyruoja labai nežymiai, tačiau suprojektuotas baldas geriau atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius, nes yra pritaikytas konkrečiam būstui.

Pavyzdžiui, gaminant spintą pagal individualų užsakymą, jūs galėsite pasirinkti ne tik tai, kaip turi atrodyti spintos fasadas, bet ir vidus. Apgalvokite, ką ketinate laikyti jos viduje: drabužius, nenaudojamus indus, buities priemones ir pan., visa tai jums padės apsispręsti, kaip turi būti suprojektuotas spintos vidus. Taigi, viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos. Žinoma, spintos kainą dar lemia ir tokie faktoriai kaip pasirinktos medžiagos, modelis, dydis ir pan.

Sieninės spintos kaip ir bet kokių kitų baldų gamyba užtrunka iki kelių savaičių. Taigi, ilgai laukti tikrai nereikės, o patiems nekantriausiems teks susitaikyti su tuo, kad kokybė negimsta per naktį. Pagamintą spintą galite surinkti patys pagal duotą instrukciją, tačiau jei baldų surinkimas nėra jūsų stiprioji pusė, geriau šį darbą patikėti profesionalams.

Sieninių spintų gamyboje dažniausiai naudojama slenkančių durų sistema, todėl natūraliai kyla klausimas, kokią sistemą rinktis: plieninę ar aliumininę. Jei norite sutaupyti, rinkitės plieninį profilį, jis pakankamai patvarus ir ilgaamžis, bet tik tuo atveju, jei jūsų namuose nėra labai drėgna. Kitaip spintos slankančių durų sistema gali pradėti rūdyti. Tiesa, visada galite mėginti sausinti orą, tačiau jei norite, kad spintą jums tarnautų ne vienerius metus, rinkitės aliuminį profilį.

 
 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas