Šio sezono batų mados

batai is OttoAr jau nusprendėte, kokie batai iš Otto šiais metais papuoš jūsų kojas? Ar jau paskaičiavote, su kokiais jais smagiai lėksite laukais? Gal dar nesate nusprendę, kokie batai moterims galėtų jums tikti labiausiai? Jeigu dar tik žvalgotės, neapsirikite, ir neprisipirkite, ko nereikia. Pirkite iškart tai, kas madinga, ir kas gražu. Štai keletas pasiūlymų.

Grubus stilius

Sulig lyčių lygybės pokyčiais, į mūsų gyvenimus įsiveržia mada, dažnai vadinama unisex. Todėl vyrai vis dažniau dėvi švelnius rausvus marškinius, o moterys renkasi grubesnio sukirpimo, figūros neišryškinančius, laisvai krentančius drabužius. Tas pats nutinka ir su avalyne. Skaudžiai pėdą deformuojantys, venas išplečiantys bateliai tampa nebe tokia aktualūs, kaip masyvūs ir grubumu atsiduodantys seksualūs batai iš Otto ar kitos parduotuvės. Nors madas pirmiausiai diktuoja įvairūs mados namai, tačiau kaip gerą diktantą madą įsisavina visi gamintojai ir pardavėjai. Todėl tie, kas gamina, žino, kad brangiau gamins ir parduos tai, kas madinga. Ar tai bus batai moterims, ar vyriški batai. Pardavėjai taip pat puikiai tai žino, todėl madingiausiems naujiems sezono batams užkelia kainą, o senus ir neatitinkančius mados diktanto, pardavinėja iškart pigiau. Todėl madoje visokios stambios, grubios detalės. Ne švelnūs, o grubios tekstūros audiniai, dirbtinė ir tikra oda.

Kulnai ir kulniukai

O kas nutinka su kulnais? Prisiminkime laiką prieš 10 metų. Tada ant kojų mauti teko itin moteriškais vadinamus batelius. Tokius, kokius dėvėjo „Sekso ir miesto“ žvaigždės, bet kokių negalėjome ir negalime dėvėti mes. Toks tas laikas, kai gali būti madoje kulnai ir kulniukai. Kuo smailesni, vadinamosios „špilkos“, tuo geriau. Deja, dabar tokie moteriski batai jau yra atgyvena, nebent jums tikrai verkiant reikia pražengti raudonuoju kilimu ir tais gražiais takais, vedančiais link altoriaus. Bet šiaip jau stilingos moterys renkasi grubų didelį kulną. Taip pat madingi ir batai pavasariui – vasarai, kurie net neturi kulno. Nauja mada yra ne tik lyčių lygybė, bet ir atletiškas kūnas. Štai dėl ko žmonės lyg pamišę ima atrasti ir vertinti būtent sportinius drabužius ir avalynę. Su ja puošiasi net į šventes. Tai, kas iš pradžių šokiravo (šventinė suknia ir sportiniai bateliai), dabar tampa tikru stiliaus etalonu.

Platformos grįžta

Galų gale metas kelti džiaugsmo vėliavas ir šauti fejerverkus visoms platformų gerbėjoms. Iš tiesų, po gana ilgos pertraukos pagaliau grįžta batai internetu ir kitur perkami, turintys solidžias platformas. Kuo didesnes, tuo geriau. Tokiu būdu aukščio sau suteikti gali ir vyrai, nes jie taip pat gali dėvėti platformomis padengtus batus. Moteriškos platformos atstoja grubų padą ir gali būti taip pat grubios, netgi spygliuotos, imituoti žiemines ar traktoriaus padangas.

Pamirškite kaimą

Kokie batai, basutės ir šlepetės visiškai iškrenta į praeities kontekstą? Tai – švelnių, pabrėžtinai moteriškomis laikomų batų variacijos. Vyrų avalynės spinta keičiasi ne taip ryškiai kaip moterų. Labiau keičiasi vyrų drabužių spintos. O štai pas moteris viskas laikosi bangomis. Todėl dabar metas pamiršti kaimo romantiką, rožines gėlytes ir dangumi plazdančius drugelius. Laikas į savo avalynės dėžę įsileisti miesto džiungles ir betono romantiką. Laikas savo kojas aprengti kietai kaip Terminatoriui. Laikas atrodyti įžūliai, grubiai ir kaip niekada drąsiai. Apie tai kalba visi mados namai, tai jau yra ir įprastame pardavėjų bei gamintojų asortimente, todėl lengvai užsisakoma netgi internetu.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *