Statybinių atliekų konteinerių nuoma – greitas ir aplinkai draugiškas būdas atsikratyti šiukšlių

statybiniai konteineriaiNet po nedidelės apimties remontų darbų atsiranda daugybė šiukšlių: nesunku įsivaizduoti, koks kalnas statybinių atliekų išdygsta po kapitalinio buto remonto, namo statybos ar daugiabučio renovacijos. Privačiuose ir daugiabučių kiemuose stovintys konteineriai nėra išeitis norintiems minėtų atliekų atsikratyti. Tokiu atveju aktuali paslauga statybiniai konteineriai nuoma. Statybiniai konteineriai – legalus, patogus ir greitas būdas atsikratyti įvairių šiukšlių, atsiradusių po statybos bei remonto darbų.

Tai – aktuali paslauga tiek didmiesčių, tiek užmiesčio vietovių gyventojams. Tad paslaugos teikėjai, reaguodami į paklausą, geografine prasme yra plačiai išsibarstę po Lietuvos teritoriją. Paslaugos užsakymą reikėtų pradėti tinkamiausio pasiūlymo paieška: paieškos langelyje suveskite „statybiniai konteineriai vilnius”, „statybiniai konteineriai kaunas”, „statybiniai konteineriai klaipeda”, „statybiniai konteineriai…” (daugtaškio vietoje įveskite reikiamą miestą). Aišku, konteineriai gali būti atvežami į bet kurią pageidaujamą vietą (verslininkai yra suinteresuoti kuo didesniu klientų skaičiumi), tačiau tokiu atveju statybiniai konteineriai kaina gali šokiruoti. Vieta, į kurią konteineris turi būti pristatytas ir iš kurios, pakrautas statybinėmis atliekomis, pasiimamas – vienas iš komponentų, įtakojančių galutinę paslaugos kainą. Kiti elementai – atliekų rūšis, konteinerio gabaritai ir nuomos laikotarpis.

Atliekų rūšys

Statybiniai konteineriai pagal atliekų rūšį gali būti skirti mišrioms nerūšiuotoms atliekoms, statybiniam laužui, statybinei medienai, putplasčiui, plėvelei, celofanui talpinti. Statybiniai medžiagų likučiai privalo būti sukraunami į konkrečiai jiems skirtus konteinerius. Kito pobūdžio atliekas, chemines bei sprogstamąsias medžiagas ir asbestą į statybinius konteinerius krauti griežti draudžiama.

Konteinerių dydis

Klausimas statybiniai konteineriai matmenys aktualus ne tik itin taupantiems: reikia parinkti tokį dydį, jog visos atliekos tilptų, tačiau netektų išvežti ir pustuščio konteinerio. Kokio dydžio statybiniai konteineriai vilniuje reikalingi konkečiai atliekų rūšiai ir kiekiui sutalpinti, geriausiai  patarti gali paslaugos teikėjas.

Nuomos laikotarpis

Tai – laiko tarpas, kurį statybiniai konteineriai paliekami užsakovo nurodymu iki išvežimo. Laiko terminas priklauso nuo konkrečios firmos taisyklių. Už laiko pratęsimą dažniausiai imamas papildomas mokestis.

Statybiniai konteineriai ir jų nuoma – aktuali paslauga tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Pastarųjų surinktos statybinės atliekos surenkamos ir, laikantis nurodytų reikalavimų, saugiai utilizuojamos. Galima pasinaudoti ir paslauga „statybiniai konteineriai parduoda”. Tai – apgalvota investicija įmonėms, dirbančioms statybų ir remonto versle.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *