Tinklelis nuo uodu – efektyvi jūsų ramybės ir gerovės apsauga

tinklelis nuo uoduUodas – mažas padarėlis, keliantis didelį diskomfortą: jo zvimbimas erzina, įkandimai niežti, o kartais ir pradeda tinti, jei žmogus yra alergiškas. Be to, uodai ligas platinantys vabzdžiai, kurie žmogui gali perduoti erkinį encefalitą, jei prieš tai paskanavo užsikrėtusio žmogaus, šuns ar kito gyvūno krauju.

Seniau vienintelė apsauga nuo uodų buvo įvairūs cheminiai purškikliai, tačiau reikia pripažinti, kad tai nėra pati saugiausia ir efektyviausia apsauga, ypač tada, jei žmogus turi jautrią odą, yra linkęs į alergiją ar namuose augina mažus vaikus. Be to, uodai kaip ir kiti parazitai mutuoja, geriau prisitaiko prie aplinkos ir ilgainiui cheminės priemonės jiems atrodo nebebaisios. Žinoma, namuose galima naudoti ir lipnias juostas nuo uodų ar kitų vabzdžių, prie kurių kraujasiurbiai tiesiog prilimpa, tačiau šios priemonės nesugaudo visų uodų, o ir atrodo labai neestetiškai. tad nieko nuostabus, kad paskutiniu metu  sparčiai populiarėja tinklelis nuo uodu arba elektrinės lempos, kurios uodus, prisiartinusius prie šviesos, tiesiog nupurto elektros srove. Visgi, lempos turi kelias neigiamas savybes: jų šviesa gali trikdyti miegą, prailginti užmigimo laiką, o skleidžiamas garsas – erzinti. Tuo tarpu, tinklelis nuo uodu nekelia jokio diskomforto. Šis tinklelis yra statomas ant  kiekvieno lango rėmo, kad pilnai atidarius langą, tinklelis būtų jo rėme ir užkirstų galimybę uodams ar kitiems vabzdžiams patekti į namus. Tinklelis nuo uodu durims ar tinklelis nuo uodu vezimeliui taip pat egzistuoja, todėl namus ir vaikus galima apsaugoti visapusiškai. Be to, tinklelis nuo uodu su magnetukais palengvina tinklelio pritvirtinimo darbus.

Tinklelis nuo uodu yra gaminamas iš labai smulkių vielučių, kurios praktiškai nemeta jokio šešėlio ir leidžia saulės spinduliams patekti į namus. Be to, tinklelis nuo uodu kaina tikrai nesikandžioja, tinkleliai – tai ilgalaikė apsauga, kuri gali tarnauti ne vienerius metus.

Norintiems sutaupyti ir apsaugoti save ir savo namus nuo šių parazitų, specialistai rekomenduoja nepiltų pirkti šios apsaugos į pirmą pasitaikiusią parduotuvę, Geriau atlikti kainų analizę ir įvertinti, kur tinklelis nuo uodu langams jūsų mieste kainuoja pigiau. Tiesiog į Google paieškos sistemą įveskite tokias raktines frazes kaip „tinkleliai nuo uodu senukai“, „tinkleliai nuo uodu akcija“ ar pan.  ir išmanusis interneto įrankis jums pasiūlys bent keletą vietų, kur tinklelį nuo uodų galėsite įsigyti už draugišką kainą.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas