Valiutų kursai ir jų įtaka apsipirkimui užsienyje, užsienio el. parduotuvėse

valiutos
Gyvendami mažoje šalyje, nuolat turime domėtis valiutų kursais ir jų pokyčiais. Valiutų kursai kinta bene kasdien, todėl norėdami konvertuoti grynuosius pinigus ir nenorėdami, kad jie nuvertėtų, turime stebėti, kas vyksta toje rinkoje. Ne paslaptis, kad valiutą keičiant palankiu metu, galima nemažai uždirbti, o kai pinigus reikia keisti staiga, galime ir prarasti kažkurią jų dalį. Tam įtakos turi valiutų kursų svyravimai. Valiutų kursus gerai išmanyti reikia vykstant į užsienį – lito ir vietinės valiutos santykis lemia, ar pirksime tam tikras prekes ir ar pasinaudosime tam tikromis paslaugomis, ar visgi ne, o gal ieškosime pigesnių alternatyvų.
Šiandien pati populiariausia ir pati stabiliausia valiuta yra euras. Šiuo pinigu galima atsiskaityti daugelyje valstybių ES narių. Euro kursas nekinta jau daugelį metų ir laikosi: euro ir lito santykis yra 3,4528 prie 1, tai yra maždaug pusketvirto lito galima iškeisti į vieną eurą. Euras stabilumu lenkia ir populiarųjį dolerį, ir DB svarus.
Taip pat labai populiari valiuta Lietuvoje yra JAV doleris. JAV doleriais galima atsiskaityti ir daugelyje viso pasaulio parduotuvių, kurios tarp lietuvių yra labai populiarios. Todėl valiutu kursai ir jų pokyčiai yra labai svarbūs – kuo kursas tą dieną bus mažesnis, tuo, vadinasi, pigiau apsipirksime. Taigi nukritus kursui daugelis žmonių suskumba apsipirkinėti ir šį procesą atideda, kai kursas pakinta į neigiamą pusę.
Kitos valiutos – D. Britanijos svarai sterlingai ir Norvegijos kronos – taip pat ypač populiarios mūsų šalyje. Šią valiutą Lietuvos bankuose keičia, konvertuoja emigrantai, grįžę iš užsienio atostogų. Svaro kursas taip pat nėra pernelyg pastovus – jis svyruoja nuo 3,5 iki 4,5 Lt. Šios valiutos kursas aktualus ne tik emigrantams, bet ir tiems žmonėms, kurie mėgsta apsipirkinėti Anglijos el. parduotuvėse. Tikriausiai daugelis esate girdėję apie pasaulinio tinklo el. parduotuves, kurios gali pasiūlyti ne tik ypač platų prekių asortimentą, bet ir labai patrauklias kainas bei aukštą kokybę. Pirkėjai taip pat laukia, kol valiutos kursas taps palankus, o perkamoji galia kaip svaro kursas palankus – didesnė.Comments

Įrašo “Valiutų kursai ir jų įtaka apsipirkimui užsienyje, užsienio el. parduotuvėse” komentarų : 1

  1. Muzika atsisiųsti nemokamai avataras
    Muzika atsisiųsti nemokamai

    Manau neuzilgo nebeliks valiutos po kripto valiutu 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas