Vartai ir vartų automatika statybų metu

kiemo vartaiStatant namus susiduriame su daugybe dilemų – kaip apšiltinti stogą, kur įrengti bionuotekų įrenginius, kaip tinkamai sutvarkyti gerbūvį… Kiemo vartai dažniausiai paliekami paskutiniame plane. Be reikalo, nes nuo jų priklauso labai daug dalykų.
Vartai yra statomi su vienu tikslu – apsaugoti savo kiemą nuo vagių, pašalinių žvilgsnių ir laukinių ar naminių gyvūnų. Vykstant statyboms kieme paprastai stovi nemažai brangios technikos, maišai su statybinėmis medžiagomis, mediena, plytos, skarda, metalas ir daug kitų statybinių medžiagų, kurios gali sudominti prašalaičius. Kam rizikuoti? Geriau iš karto įsirenkite tinkamus kiemo vartus su vartų automatika.
Teko girdėti pasisakymų, kad statybų metu vartai reikalingi, tačiau vartų automatika gali ir palaukti… Taip, žinoma, geriausia automatika yra namo šeimininkas per lietų ir purvą stumiantis masyvius metalinius vartus, kad galėtų įvažiuoti pilnas autobusiukas statybininkų. Labai keista, kad viskas daroma „etapais“, o ne iš karto. Juk stogo dalimis nedengiame, bionuotekų atviros duobės nepaliekame be dangčio, kol baigsis visos statybos.
Vartų automatika turi būti patikima. Viena patikimiausių rinkoje – italų Roger Technology, kuriais prekiaujama ir Lietuvoje. Tai ne pati pigiausia vartų automatika, tačiau viena iš kokybiškiausių tikrai. Ji yra dviejų rūšių – pagal vartų tipą – slenkantiems kiemo vartams ir varstomiems. Taip pat yra ir pakeliamiems, tačiau tokie kiemo vartai Lietuvoje – reti. Jie montuojami dažniausiai garažuose, o ne kieme. Automatinės sistemos patikimumas priklauso nuo daugelio aspektų – varikliuko, elektroninės valdymo sistemos, smagračių ir velenų, kurie judina masyvius metalinius vartus. Taip pat labai svarbios ir mechanizmų apsaugos, kurios turi apsaugoti varikliuką ir smagračius nuo drėgmės, ypač Lietuvoje, kur drėgnas oras laikosi mažiausiai 6 mėnesius.
Taupyti čia negalima, kaip ir kitiems vartų mechanizmams. Ant kortos pastatytas jūsų namų saugumas ir jūsų šeimos privatumas, kuris negali būti vertinamas pinigais. Kokybiški vartai ir tvoros – nedidelė investicija lyginant su tuo, kokios žalos gali pridaryti nepageidaujami smalsuoliai – tiek gyvūnai, tiek žmonės.
Vartus pastatykite pirmiausiai. Žinant, kad statybininkai irgi kartais mėgsta „pabėgti“, vartai, valdomi pulteliu, irgi gali pasitarnauti…


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas