Vestuvių atributika: Pom-pomsai (pūkuočiai)

pop-pomsai-jaunoji
Tai naujausia puošybos mada nors patys pom-pomsai yra be galo senas išradimas. Šiandien papasakosime apie juos daugiau.
Pom-pomsai, arba lietuviškai pūkuočiai yra naujausia puošybos mada Lietuvoje. Jais galima papuošti patalpas bet kokiai progai ir šventei, taip pat ir vestuvėms. Vestuvių atveju yra naudojami dažniausiai balti, rožiniai, šampaniniai bei persikiniai pūkuočiai. Jie išlankstomi ir kabinami ant baltos arba tos pačios spalvos juostelės, siekiant išlaikyti spalvinį vientisumą. Lengvi ir elegantiški pūkuočiai labai primena jaunosios suknelės papuošimus, tai itin traukiantis akį dekoro elementas. Ne veltui jis vadinamas pūkuočiu. Padvelkus vėjeliui jis juda it tikras pienės pūkas sukurdamas romantišką atmosferą. Juk vestuvės – tai romantika, grožis, elegancija ir meilė. Visa tai simbolizuoja paprastas baltas pūkuotis, kabantis virš vaišėmis nukrauto vestuvinio stalo, ar šokių salės.
Pūkuočiai yra pagaminti iš plonyčio popieriaus, dėl to yra lengvi ir primena pienės pūką. Popierius suspaustas sluoksniais, kuriuos reikia išlankstyti. Lankstant nuo vidurio, gaunamas beveik tobulas rutulys. Tai nėra labai sudėtinga, nors ir užima kelias minutes laiko. Bet kuriuo atveju tai puikus būdas prieš vestuves susipažinti su pamergėmis artimiau ir neleisti joms dykaduoniauti ;).
Štai video instrukcija su patarimais lietuviškai, kaip teisingai išlankstomas pom-pomsas.

Ar galima pasidaryti pūkuočius patiems? Galima, tačiau reikia pasirūpinti specialiu popieriumi ir kitomis priemonėmis, kurių kiekvienoje kanceliarinių prekių parduotuvėje nerasite. Pigiau išeis juos nusipirkti, ypač kai kaina nėra tokia jau ir didelė – 2 balti pom-pomsai kainuoja 12 litų. 10-20 pom-pomsų pakanka gana nemažai salei papuošti, juo labiau, kad jie yra dideli – apie 20 centimetrų skersmens. Yra ir 30 centimetrų skersmens, bet jie, savaime suprantama, brangesni. Paprastai jie kabinami virš stalų ir šokių salės palubėje, jei patalpa nėra aukšta. Pūkuočiai komponuojami su specialiomis spiralinėmis juostelėmis, girliandomis, tos pačios spalvos balionais. Atrodo ypač įspūdingai tiek viduje, tiek lauke. Pūkuočiais galima puošti ne tik sales, bet ir pavėsines, terasas arba tiesiog pakelės medžius, aplink kuriuos „suksis“ vestuvių veiksmas.
Štai, kaip atrodo jau dekoruotos patalpos. Įspūdinga, tiesa?
roziniai zydri pompomsai
sampaniniai pom-pomsai (3)
Kas tie Pom-Pomsai?
Angliškas terminas Pom Pom (arba Pom Pon) atėjo iš JAV, nors pats žodis pompon yra prancūziškas. Pirminė jo reikšmė yra bumbulas ant kepurės, daromas iš siūlų arba plunksnų kamuoliukas. Taip pat pom-pomsu vadinamas specialus kamuolys iš blizgių juostelių, kuriuos JAV per sporto varžybas krato ir mojuoja palaikymo komandos šokėjos. Turbūt matėte daugybę kartų amerikietiškuose filmuose, tik nepasidomėjote, kaip jie vadinasi…
Pastaraisiais metais pom-ponsai gaminami iš popieriaus ir naudojami puošybai. Popieriniai papuošalai nėra kokia naujovė. Juk per Kalėdas pasikabiname ant lempos popierinių sutraukiamų varpelių ar angeliukų figūrėlių. Panašūs gamybos principai buvo pritaikyti ir pūkuočiams, kurie netrukus tapo itin populiariu puošybos elementu. Šiais metais pom-ponsai atėjo ir į Lietuvą, todėl tai laikoma pačia naujausia mada puošiant patalpas per vestuves. Kadangi jie atrodo itin žaismingai ir lengvai, jie ypač traukia vaikų dėmesį. Pūkuočiai plačiai naudojami ir per kitas asmenines šventes – gimtadienius, krikštynas, tačiau jau nebe balti, o ryškesnių spalvų – oranžiniai, žydri, raudoni, violetiniai.
Susikurkite nepakartojamą atmosferą savo šventės metu. Tegul jūsų vestuvės būna pačios įspūdingiausios ir originaliausios. Pom-pomsai gali prie to ženkliai prisidėti.
P.S. Pom-pomsus galite įsigyti dovanų ir švenčių atributikos parduotuvėse „Balionų šalis“ ir „Švenčių Miestas“.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas