Viens, du, trys ir skolos išieškojimas nebe Jūsų rūpestis

Skolų turėti gali kiekviena įmonė. Delsiamos apmokėti sąskaitos, neturima apyvartinių lėšų sąskaitų padengimui. Tai dažnos situacijos, su kuriomis susiduria įmonės. Viena kita neapmokėta sąskaita – dar ne pasaulio pabaiga. Liūdniausia tampa tada, kai skolos kaupiasi, o praktika tokia, kad jos tikrai „po vieną nevaikšto“ ir po vienos skolos, labai greitai atsiranda kita, trečia ir t.t.  Įmonės buhalterės nepatenkintos, prašo vadybininkų, administratorių ir kitų personalo darbuotojų kuo skubiau „išmušti“ skolas. Tai tikrai nėra lengvas darbas ir tam reikia specifinių žinių. Taip, galbūt viena, dvi sąskaitas pora klientų ir sutiks geranoriškai apmokėta vien tik priminus apie jas. Bet yra visa galybė tam tikrų „kabliukų“, kai skolininkai nenori ar kategoriškai nesutinka padengti skolas. Tad visada tokioms įmonės, kurios turi skolininkų sąrašus, yra pravartu pasidomėti, kas yra skolų administravimas ir taip pat skolos išieškojimas.

Turėdami pagalbą visada suksitės greičiau. Juk Jūsų įmonės tikslas yra tikslingas ir nuoseklus darbus tikslo link. Tegul kiekvienas darbuotojas dirba savo darbą ir neša įmonei pelną. Dirbti su skolomis turi šios srities profesionalai. Skolos išieškojimas dabar jau galimas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Skolininkams irgi svarbu žinoti, kad norėdami išvengti skolos išaugimo (jis dažnais atvejais galimas dėl nesumokėtų sąskaitų prisikaupusių delspinigių), jis neturi laukti, kol išieškojimo imsis antstolis. Tai – jau vienas iš galutinio variantų skolos išieškojimo procese. Mažesnio skolos padidėjimo galima tikėtis, kai skolininkas įvykdo sprendimą per raginime arba siūlyme nustatytą terminą. Jį pateikia skolos išieškojimo bendrovė, sutarusi kartu su užsakovu. Tokiais atvejais iš skolą turinčios įmonės ar privataus asmens yra išieškomos bendrosios vykdymo išlaidos ir atskirų vykdymo veiksmų atlikimo išlaidos, o atlyginimas antstoliui už sprendimo įvykdymą iš skolininko nėra imamas.  Tokia yra taikoma bendroji praktika. Tais atvejais, kai skolų neapmokėjusi įmonė ar fizinis asmuo įvykdo sprendimą pasibaigus raginime arba siūlyme nustatytam terminui, iš jos / jo išieškomos visos vykdymo išlaidos. Taigi geriau ilgai nelaukti ir skolininkui visada laiku apmokėti skolą, kol ji nepasiekė atstolių.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas