Virtuvės stalviršiai: koks pasirinkimas tiktų Jums?

Remontuojant ar įrenginėjant virtuvę, didžiulis dėmesys turi būti skiriamas stalviršiams. Tai svarbus sprendimas, nes nuo jo priklausys Jūsų maisto ruošos patogumas bei virtuvės interjeras. Specialistai pataria, stalviršius rinktis atsižvelgiant į savo ir namiškių poreikius. Nes net ir populiariausi virtuvės stalviršiai nebūtinai atitiks Jūsų kriterijus.

Interneto parduotuvėje Akmenstata.lt klientams pateikiamas platus virtuvės stalviršių pasirinkimas. Čia galite rasti ne tik įvairių medžiagų, bet ir skirtingų spalvų bei kainų stalviršius, kurių kiekvienas – unikalus ir išskirtinis. Tačiau kaip pasirinkti tą, kuris tiktų būtent Jums? Stalviršį reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, ar jis bus naudojamas maisto gamybai, kaip dažnai ant jo dirbsite bei kokius patiekalus mėgstate. Kartais virtuvėje stalviršiai pasirenkami net ne kaip darbo stalo paviršius, bet kaip interjero detalė. Todėl kiekvienu atveju, pasirinkimas stalviršis turi geriausiai atitikti jam keliamus kriterijus ir suteikiamas funkcijas.

Natūralaus akmens stalviršiai

Šio tipo virtuvės stalviršiai dažnai pasirenkami tuomet, kai namuose kuriamas jaukus, modernistinio interjero detalėmis puoštas interjeras. Labai dažnai natūralaus akmens stalviršiai tokiuose namuose sutinkami ne tik virtuvėje, bet ir kitose namų erdvėse. Pavyzdžiui, granitas ar marmuras naudojamas laiptų, židinio apdailai. Dažniausiai natūralus akmuo, o ypač granitas, puikiai tiks tiems žmonėms, kurie dažnai gamina namuose. Šio akmens stalviršis atsparus ne tik mechaniniams pažeidimams, bet ir cheminėms priemonėms, todėl tikėtina, kad ilgai išlaikys savo etstetinę išvaizdą. Tuo tarpu tiems, kurie virtuvės stalviršiuj skirs  labiau estetinę funkciją, patariama pasirinkti iš marmuro gamintus stalviršius.

Dirbtinio akmens stalviršiai

Tai gaminiai, kurie ypač populiarūs tarp šeimų, auginančių vaikus. Dirbtinio akmens stalviršiai rinkoje labiausiai vertinami dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo. Jie nesugadinami mechaniniais pažeidimais, dažnai daug geriau atlaiko cheminių medžiagų poveikį, nepraranda spalvos saulės šviesoje.

Vienas populiariausių sprendimų, renkantis dirbtinio akmens stalviršius – porcelianas. Pirmiausia todėl, jog jis labai plačiai pritaikomas įvairiems apdailos sprendimams. Todėl jeigu jau vonios, svetainės ar koridoriaus patalpose naudojote porceliano elementus, virtuvėje rinkitės tokį patį sprendimą. Taip sukursite vientisą namų stilių.

Tuo tarpu tiems, kuriuos traukia natūralumas, patariama siūlomi kvarco virtuvės stalviršiai. Jie primena granito bei marmuro gaminius, todėl ypač vertinami dėl savo estetikos. Pasirinkus tokio tipo gaminį, galėsite džiaugtis dailia virtuve. Be to galėsite drąsiai leisti virtuvėje eksperimentuoti ir vaikams, nebijodami, kad jie sugadins stalviršį.


Categories:

, ,

Comments

Įrašo “Virtuvės stalviršiai: koks pasirinkimas tiktų Jums?” komentarų : 1

  1. stalviršiai avataras

    Mes rinkomės dirbtinio akmens stalviršį virtuviniui ir salai, kol kas esam labai patenkinti, nes metams praėjus atrodo kaip nauji, be įbrėžimų. O virtuve naudojamės kiekvieną dieną labai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas