3 priežastys, kodėl patartina kraustytis su profesionalais

perkraustymo paslaugosŠis straipsnis skirtas vyrams, kurie didvyriškai iškelia galvą, trenkia kumščiu per stalą ir taria „Ne! Persikraustysime patys! Kokios čia dar perkraustymo paslaugos?“ Nesakome, jog jums nepavyks. Juk kažkada visi juokėsi iš minties, jog žmogus nuskris į mėnulį…  Tačiau kam eikvoti jėgas, nervus ir žmonos ašaras tokiu sudėtingu momentu. Taip taip, persikraustymas nėra tik „šmutkių pervežimas“, tai sudėtingas persikraustymo, adaptavimosi periodas, kurį reiktų kaip įmanoma labiau supaprastinti. Todėl trumpai pabandysime pagrįsti mintį, jog šiuolaikinis žmogus turi daryti tai ką moka geriausiai ir šiuo atveju patikėti persikraustymo vargus profesionaliems perkraustytojams.
# 1: jokio nugaros skausmo
Ar žinote, jog nešant daiktus žemyn ar aukštyn laiptais ar tiesiu koridoriumi visas svoris turi būti skirtas kojoms, o ne nugarai? Paimkite sunkią dėžę į rankas ir pabandykite. Retam kuriam tai pavyksta iš pirmo, antro ar septyniolikto karto. Tačiau patyrę krovėjai tai sugeba kuo puikiausiai, kadangi toks jų darbas – juk jei po kiekvieno kraustymo (o jų per dieną gali būti ir keli) skaudės nugarą, tuomet niekas nepadirbs.
#2: jokio „ups, sulaužiau“
Įsivaizduokite, kaip nešate sunkią močiutės laikų antikvarinę viryklę, kuri taip idealiai derės naujo namo virtuvėje prie baro… Ir kaip ji išslysta iš rankų ir nubilda laiptais žemyn. To neišvengsite, jei viską nešite rankomis. Tačiau profesionalūs perkraustytojai turi įvairios technikos bei priemonių, kurios pagelbėja transportuoti itin didelius ir sunkius daiktus. Specialūs vežimėliai, karučiai, diržai įgalina lengvai pernešti ne tik viryklę, skalbimo mašiną ar šaldytuvą, bet ir pianiną, fortepijoną, metalinį seifą.
#3: transportas laiku ir vietoje
Norint pervežti visus daiktus reikia krovininio automobilio. Žinoma, galbūt kažkas tokį turi draugų rate. Tačiau tai reiškia prašymus, derinimus, kad žmogus turintis automobilį galėtų prisijungti prie persikraustymo. Juk niekas nepatyrusiam vairuotojui neduos didelio automobilio, o ir pačiam jį vairuoti pavojinga – prie persikraustymo keliamo streso papildomai nubrauktas mašinos šonas tikrai ne į naudą. Tuo tarpu į perkraustymo paslaugas įeina ir pervežimo paslaugos, tad niekuo rūpintis nereikia, tik ryte sulaukti transporto su krovėjais.
Taigi, viskas paprasta kaip du kart du, kai naudojiesi perkraustymo paslaugomis. Jokio vargo, streso, nugaros skausmo ar problemų nešant sunkius daiktus.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas