Automobilių nuomos salonai siūlo įvairias paslaugas

automobilių nuomaAutomobilių nuomos verslas prasidėjo dar 1916 Amerikoje, kuomet vienam žmogui kilo mintis savo prabangų automobilį skolinti ne šiaip, o už pinigus. Pastebėjus, jog paklausa labai didelė, verslas pradėjo plėtotis ir šiandien visame pasaulyje veikia ne viena įmonė, teikianti tokio pobūdžio paslaugas.
Kadangi konkurencija labai didelė, kiekviena bendrovė stengiasi įtikti savo klientams bei siūlo jiems patraukliausius nuomos variantus.

  • Trumpalaikė automobilių nuoma naudinga, jei automobilis reikalingas smulkioms reikmėms ir neilgoms kelionėms. Dienai ar kelioms. Ši paslauga aktualiausia iš svetur atvykusiems svečiams bei neturint galimybės naudotis nuosavu transportu.
  • Ilgalaike automobilių nuoma dažnai naudojasi įmonės, nuomojančios automobilius darbo reikmėms. Šis būdas patogus ir nereikalauja daug investicijų, kadangi suteikia galimybę susigrąžinti daugybę mokesčių. Be to, renkantis tokio pobūdžio nuomą, taikomos įvairios nuolaidos.
  • Atostogautojams patogi automobilių nuoma užsienyje. Visai nebūtina kreiptis į kitos šalies automobilių nuomotojus. Užtenka susitarti su patikima kompanija Lietuvoje. Tokiu būdu išvengiama bereikalingų nesusipratimų: kalbos barjero ar skirtingų sutarčių taisyklių. Žinoma, tokias paslaugas teikia ne visos bendrovės, tačiau jos bent jau gali suteikti informaciją apie vyraujančias rinkos kainas ir patarti, kuri kompanija pasirinktoje šalyje patikima.
  • Krovininius mikroautobusus patogu nuomotis, vežant didesnių gabaritų krovinius, kraustantis, perkant baldus, buitinę techniką ir pan. Na, o keleiviniai tiks ir šventei, ir ilgesnei kelionei su didesne kompanija.
  • Limuzinai, hameriai ir kiti prabangūs, dideli automobiliai taip pat turi savo klientų ratą: tai vestuvininkai, mergvakarių ir bernvakarių dalyviai, jubiliatai, abiturientai ir kiti, norintys pasivėžinti išskirtiniu, dideliu ir patogiu automobiliu.
  • Taip pat šioms šventėms tinka ir senoviniai automobiliai, ypač, jei šventė teminė.

Automobilių nuomos salonai taip pat siūlo ir vairuotojo paslaugas ar automobilių puošybą, priklausomai nuo poreikių. Tereikia žinoti, jog šios paslaugos kainuoja papildomai, tad reikėtų išsiaiškinti, kiek kainuoja papildoma vairuotojo darbo valanda ir kitokius svarbius dalykus.
Kadangi automobilių nuomos salonų gana daug, išsirinkti tą vienintelį, gali būti sunku. Tad derėtų atsižvelgti į poreikius, kainą, aptarnavimo kokybę. Pasiskaityti atsiliepimus, atidžiai perskaityti sutartį.
 
 
 


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas