Atostogų pagalbos linija: populiariausios problemos keliaujant

lėktuvų bilietaiNesvarbu, ar tai pamestas asmens dokumentas, ar blogas viešbutis, ar paprasčiausias nudegimas saulėje, visos problemos keliaujant gali sugadinti atostogas negrįžtamai. Štai keletas iš populiariausių problemų ir pasiūlymai, kaip su jomis susitvarkyti

  • Pavogta piniginė. Sprendimas paprastas: paskambinkite vietinei policijai ir įsitikinkite, kad gavote nusikaltimo raporto kopiją. Jame nurodykite visas bankų korteles, kurių netekote, kad ilgai negaištant gautumėte pakaitalus., arba tam, kad galėtumėte gauti grynųjų pinigų. O kai kuriais atvejais, galima paprašyti namiškių, kad atliktų pavedimą. Taip pat kuo greičiau kreipkitės į savo kelionės draudimo kompaniją. Kai kurios kompanijos turi nustačiusios terminus, kuomet kreipiamasi į policiją, todėl neatidėliokite jų.
  • Kelionės laikas. Peržiūrėkite savo dienotvarkę, kuomet keliaujate. Nenorėdami prarasti pernelyg daug kelionės laiko, atsisakykite per daug alkoholio ir kofeino, riebalų ir druskos. Taip pat, jei nusileidote dienos šviesoje, atsisakykite pogulio. Jei labai norite miego, eikite pasivaikščioti arba nusiprauskite po dušu. Išėjimas į dienos šviesą leis išlaisvinti endorfinus ir perdėlioti vidinį laikrodį.
  • Praleidote skrydį. Nusiraminkite ir nepanikuokite. Net ir tuo atveju, jei tai jūsų kaltė, kad praleidote skrydį, tai, ar lėktuvų bilietai jums kainuos brangiau, priklauso nuo avialinijų, tačiau daugelis darbuotojų turi galimybę papildomo mokesčio nepridėti. Būkite itin mandagūs ir atsiprašykite bei pasiruoškite būti kantrūs, kol lauksite naujo skrydžio. Jei turite dažnai keliaujančio asmens sąskaitą, tai galėtų Jums padėti. Jei nespėjote dėl ankstesnio skrydžio nukėlimo, jums gali priklausyti netgi kai kurios paslaugos nemokamai (vėlgi priklausomai nuo avialinijų). Taip pat kai kurios avialinijos gali grąžinti keliautojo mokesčius, jei Jums reikia užsisakinėti naują skrydį, taigi visada apie tai pasiteiraukite.
  • Pamestas bagažas. Jei Jūsų bagažas nepasirodo konvejerinėje juostoje, būkite kantrūs ir keliaukite prie avialinijų stalelio tam, kad apie tai praneštumėte. Jie gali Jums pasiūlyt reikalingiausių daiktų rinkinį ir užsirašys Jūsų kontaktus. Žinokite, kad kuo ilgiau neatsiras Jūsų bagažas, tuo didesnę kompensaciją gausite iš avialinijų. Taip pat Jūsų keliautojo draudimas greičiausiai padengs pamesto bagažo nuostolį, todėl pasitikrinkite savo atmintinėje. Tačiau jei prarasite bagažą kuomet išeisite iš oro uosto, susisiekite nebe su avialinijomis, bet su policija.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas