Pastatų apšiltinimo būdai

pastatų šiltinimasLietuviškos žiemos skatina ieškoti būdų, kurie galėtų geriausiai užtikrinti Jūsų namų šilumą. Šiuo atveju kalbame ne tik apie asmenis, kurie gyvena nuosavuose namuose, tačiau ir tuos, kurie dienas leidžia daugiabučiuose. Pastatų šiltinimas – itin geras pasirinkimas ir dėlto, kad neabejotinai sumažinsite šilumai išlaikyti skirtas išlaidas. Palyginti labai paprasta pažvelgus į naujai renovuotus namus. 2 kambarių butas už šildymo išlaidas gauna sąskaitą iki 100 litų, tiksliau 30 EUR, šalčiausią mėnesį. Taigi, investuoti iš namo apšiltinimą vertą.

Yra nemažai būdų, kuriais galite pasinaudoti. Pastatų apšiltinimas atliekamas profesionalų, kurie įvertindami jūsų nekilnojamąjį turtą ir pasiūlo labiausiai konkrečiai jums tinkantį variantą. Žinoma, tuo pačiu derindama jį su kainos variacijomis ir jūsų galimybėmis.

  • Mechanizuotas. Tai vienas greičiausių pastatų šiltinimo būdų, kadangi naudojant specialią techniką į tarpus, kuriuose dažniausiai ir kaupiasi šaltis, pripučiama specialios medžiagos, kuri gali užtikrinti, kad išsiplėtusi užkimš visas skyles. Darbą atlieka profesionalai pasinaudodami savo įrangą, tad gyventojai dėl nieko neturi sukti galvos.
  • Rankiniu būdu. Toks pastatų apšiltinimas dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai yra labai daug mažų tarpelių, kurių paieškos yra gana atidžios. Tai kiek daugiau laiko reikalaujantis procesas, kuris neabejotinai geba suteikti labai kokybišką rezultatą. Tarpai tvarkomi naudojant specialią masę, kuri užpildo visus tarpus.
  • Šlapiasis būdas. Speciali masė, kuri pasižymi drėgnumu, purškiama į angeles sienose, taip siekiant jas užpildyti. Būtent dėl savo koncentracijos, šiuo atveju tai būtų skysčio pavidalo tirpalas, įpūsti net ir į mažiausią tarpelį yra be galo paprasta, o viduje džiūdama medžiaga pasiskirsto po visą sieną. Tai puikus tiek vidaus, tiek išorės apšiltinimo būdas.

Matyti, kad pasirinkimas egzistuoja, o geriausias  variantas jums gali būti rekomenduotinas profesionalo, kuris gebės įvertinti jūsų pastato šilumos energijos būklę. Dažniausiai tokios konsultacijos būna nemokamos, tad siūlome pasinaudoti profesionalų paslaugomis ir įvertinti susidariusią situaciją. Svarbiausia, kad sumos, kurias mokate už šildymą jums labai greitai grįš investavus į apšiltinimą.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas