Benzininės vejapjovės priežiūra: naudingi patarimai

vejapjovės priežiūraGraži ir išpuoselėta veja reikalauja daug dėmesio ir priežiūros, kuri neįmanoma be patikimos ir kokybiškos vejapjovės. Deja, kokybė kainuoja pakankamai brangiai, todėl labai apmaudu, kai prieš kelis metus įsigyta vejapjovė ima ir pradeda „spyriotis“ arba rauti žolę su šaknimis. Taigi, norint, kad taip neįvyktų, reikia žinoti, kaip prižiūrėti šį prietaisą. Patarimais, kokia turi būti tinkama vejapjovės priežiūra, dalinasi vejapjovių ir kitų sodo bei daržo įrankių gamintojo Viking atstovai:

  1. Netaupykite degalų. Degalai vejapjovės bake neturėtų užsistovėti ilgiau nei mėnesį. jei degalų liko dar nuo praėjusio sezono, tiesiog užveskite vejapjovę ir leiskite jai dirbti, kol išdegs visi degalai. Tada baką papildykite šviežių degalų porcija.
  2. Keiskite alyvą. Automobilio alyvą specialistai rekomenduoja keisti, nuvažiavus tam tikrą skaičių kilometrą, o vejapjovės alyva turėtų būti keičiama prieš kiekvieną sezoną. Be to, negalima pilti bet ko, rekomenduojama naudoti tokią alyvos rūšį, kokia yra nurodyta jūsų vejapjovės naudojimosi vadove.
  3. Galąskite peilius. Pagaląsti vejapjovės peilius nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Iš principo jų galandimas nelabai skiriasi nuo įprastų peilių galandimo, tam reikia galąstuvo ar plokščios dildės. Visgi, jei nepasitikite savo jėgomis, patikėkite šį darbą profesionalams.
  4. Tinkama oro filtro priežiūra. Oro filtro negalima valyti bet kokiu skysčiu, kuris pasitaikė po ranka. paprastai vejapjovių oro filtrai yra gaminami iš porolono arba iš popieriaus, todėl skystis filtrą gali sugadinti. Oro filtrą geriau valyti oro srautu arba tiesiog minkštu šepetėliu.
  5. Degimo žvakės keitimas. Degimo žvakę Viking atstovai rekomenduoja keisti bent kas porą metus, o galima ir dažniau, nes degimo žvakių kaina išties nėra aukšta.

Galiausiai vertų atminti, kad pats patikimiausias būdas užtikrinti gerą vejapjovės būklę, patikėti jos patikrą ir paruošimą naujam sezonui profesionalams.  Tai geriausia daryti, prieš prasidedant vejos pjovimo darbams. Profesionalai atliks vejapjovės diagnostiką ir jei reikės pašalins gedimus ar trūkumus.  Atminkite, kad tinkama vejapjovės priežiūra šio įrenginio eksploatacijos laiką stipriai prailgina.

 
 
 


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas