Delsti negalima, kreiptis: lytiškai plintančių ligų diagnozavimas

Šaunus vakarėlis, kuriame minia nepažįstamų, bet puikiai nusiteikusių žmonių, daug alkoholio ar net narkotinių medžiagų. Vakaro eigoje, bešokant ar nuėjus įsipilti ar gėrimų, sutinkate simpatišką vaikiną ar merginą. Atsitiktinė pažintis įgauna pagreitį ir labai greitai veiksmas persikelia kur nors atokiau. O tada prasideda uždrausti malonumai – seksas, kuris dažniausiai būna nesaugus. Statistika rodo, jog per atsitiktinius renginius, šventes, vakarėlius, jaunų žmonių susibūrimus kieno nors namuose ar prie barų, naktinių klubų labai dažnai vakaro kulminacija baigiasi nesaugiais lytiniais santykiais. Deja, tokie nuotykiai paprastai yra rizikingi ir lydimi užkrečiamų ligų, negailestingai pažeidžiančių lytinius organus ar visą organizmą. Medikai perspėja, kad ir kaip viliotų svaiginantis vakaras su kitu žmogumi, būtina naudoti prezervatyvus. Jie gali tapti vieninteliu šiaudu skęstančiam – tai minimali, tačiau kol kas geriausia apsauga, siekiant apsisaugoti nuo tokių lytiškai plintančių ligų, kaip AIDS, ŽIV, gonorėja, sifilis ar kt.

Atsitiktiniams meilės nuotykiams praėjus daugelis jų dalyvių ima jaudintis, ar iš partnerio neperėmė  lytiniu keliu plintančių infekcijų. Tokie svarstymai iš tiesų yra ne be reikalo. Juk sekso metu artumas tarp dviejų žmonių būna pats didžiausias, o virusai ar bakterijos į kito žmogaus organizmą patenka tiesiai ir ypač greitai. Žinoma, yra keli būdai apsisaugoti nuo pavojingų ligų. Vienas tokių būdų – apskritai nesimylėti su žmogumi, kurio nepažįstate ar abejojate jo sveikata. Kitas – prezervatyvai. Nors tai nėra šimtaprocentinė apsauga, riziką apsikrėsti tai vis tiek sumažina.

Gerai, jeigu po nesaugaus meilės malonumo ant lytinių organų nepastebima jokių pasikeitimų, o bendra savijauta išlieka normali. Kur kas liūdniau, jei praėjus kelioms dienoms, o kartais net valandoms, imate jaustis pavargę, jums svaigsta galva, ima pykinti. Dažnai atsiranda ir pokyčių ant vyriškų arba moteriškų organų: keisti simptomai, bylojantys apie galimą užsikrėtimą lytiškai plintančiomis ligomis, paprastai yra įvairūs paraudimai, bėrimai ant lytinių organų ar aplink juos, organų niežėjimas ar keistos išskyros. Taip pat apie lytiškai plintančias ligas praneša ir skausmas šlapinantis. Visa tai pastebėjus – klausk daktaro.

Kodėl svarbu nedelsti ir kreiptis į profesionalias gydymo įstaigas? Tokiu būdu užkertamas kelias plisti infekcijai. Anksti pastebėta problema lengviau pasiduoda gydymui, paprasčiau nustatoma tiksli diagnozė, o ne tokie ryškūs simptomai mažiau kankina žmogų. Klausk daktaro laiku, nedelsiant, vos pastebėjus neįprastus pasikeitimus ant lytinių organų ar staigų sveikatos pablogėjimą.

Pagal: http://manoprekes.lt/category/erotines-prekes/


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas