Geriausia vasaros pramoga – baidarės Aukštaitijoje

Vos tik atšyla orai daugelis pradeda ieškoti pramogų, kurios suteiktų galimybę praleisti laiką gamtoje bei taip pailsėti nuo kasdienybės. Juk kas gali būti geriau nei laikas su draugais bei artimais žmonėmis, ramybė bei saulės šiluma. O jeigu prie viso to dar pridėjus plaukimą upėmis, ežerais su natūraliu ir nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Kur įrengtos baidarių stovyklavietės leidžiančios apsistoti ilgesniam laikui ar netgi praleisti naktį. Tuo labiau, kad ir maršrutą galima pasirinkti pagal kiekvieno poreikius, pradedant nuo visiškai ramaus ir baigiant ekstremaliu. Todėl tikrai nederėtų praleisti tokios vasaros pramogos, kuri tampa vis populiaresnė ir daugybė žmonių kiekvieną dieną leidžiasi į nuotykius upėmis bei ežerais.

Kiek tai kainuoja?

Tai ne tik vienas iš įsimintiniausių būdų praleisti dieną ar savaitgalį, bet kartu ir vienas iš ekonomiškiausių. Kadangi baidarės Aukštaitijoje tikrai nepareikalaus didesnių išlaidų ir atsieis nuo keliolikos iki keliasdešimt Eurų už jų nuomą. Tai labai priklausys tiek nuo pasirinktos dienos, tiek ir nuo nuomos laiko bei tuo užsiimančių žmonių ar įmonių įkainių. Aišku, papildomai gali kainuoti baidarių stovyklavietės nuoma, ypač, jeigu norėsite joje apsistoti ir pasinaudoti kažkokiomis papildomomis paslaugomis. Tačiau apie visas kainas galima sužinoti dar prieš išsiruošiant į šią gamtos pramogą. Tuo labiau, kad šiomis dienomis visą informaciją galima praktiškai akimirksniu atrasti internete.

Kaip atrodo baidarių stovyklavietės ir ką ten rasite?

Dažniausiai jose apsistojama nakvynei, kuomet plaukiama ne vieną dieną. Aišku, tokios vietos gali puikiai pasitarnauti ir paprasčiausiam poilsiui ar pietums. Tuo labiau, kad, kur nuomojamos baidarės Aukštaitijoje, upių bei ežerų krantuose yra įrengtos ir vietos apsistoti. Praktiškai visose jose bus vieta laužui sukurti, suoliukai, pavėsinės. Taip pat galima rasti ir lauko tualetus. O kartais ir gerokai moderniau įrengtas vietas su papildomais pastatais. Tiesa, dėl jų tartis reikėtų jau su nuomotojais, kadangi jie neretai ir pasiūlo tokią patogesnę vietą apsistoti. Kur kartais galima pasibūti netgi ir pirtyje bei šiltai pernakvoti.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas