Vandens batutų parkas – puiki vieta pramogauti visai šeimai

Artėjant šiltesniems orams,visi neišvengiamai ima planuoti atostogas ir įvairiausias išvykas. Dar rodos visai neseniai vienintelės vandens pramogos buvo palapinė prie ežero, jaukus pasisėdėjimas prie laužo ar tiesiog žvejyba. Tačiau su laiku žmonių poreikiai kito ir atsirado vis dagiau įvairesnių vandens pramogų. Vienos tokių – vandens batutų parkai,dažnai vadinami wake parkais.

Minimas vandens batutų parkas mūsų šalyje  yra įsikūręs patogiose ir lengvai bent kokiu transportu pasiekiamose vietose prie vandens telkinių. Tokias pramogas gali pasiūlyti Vilniaus, Kauno, Zarasų bei  Trakų verslininkų įkurti wake parkai bei vandens batutų parkai. Jų surasite  ir kituose miestuose. Tai ta pramogų vieta, kurioje sau tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą ras kiekvienas tiek adrenalino mėgėjas, tiek vandens sporto aistruolis, tiek šeima su mažais ir be galo smalsiais vaikais.

Be abejonės, vienos vandens pramogų vietos siūlo ektremalesnes linksmybes, kitos daugiau orientuojasi į mažesnius ir mažiau patirties turinčius vandens žaidimų mėgėjus. Taigi, kokias pramogas galima surasti šiuose parkuose?

Kiekviename jų, žinoma, atranda savo gerbėjus  tradiciniai pripučiami batutai šokinėti. Be jų, rasite ir pripučiamas pilis, virš vandens pakibusias čiuožyklas, tramplinus, supynes ir laipiojimo sieneles. Dažnai tokiuose vandens parkuose  įrengta ne viena rungtis, kurios metu įvairias kliūtis gali įveikti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jeigu iškarto atmetate mintis tai išbandyti ir turite išankstinį nusiteikimą,  jog tokios rungtims reikalinga kažkokia patirtis ar pasirengimas, nenusiminkite. Visuomet nesunkiai surasite ir pačių paprasčiausių pripučiamų batutų, kurie saugūs ir patikimi. Jie patiks ir neišgąsdins  net ir pačių  mažiausių  ar niekada tokių pramogų nebandžiusių  wake  parkų lankytojų.

vandens batutai

Paprastai šios vandens atrakcionų įstaigos  be pripučiamų batutų siūlo ir įvairias plaukimo vandenlente sistemas. Jos, vėl gi, gali būti skirtos labai skirtingo lygio vartotojams. Vienos jų būna skirtos tik pradedantiems, kitos, tuo tarpu, jau pažengusiems vandenlenčių mėgėjams. Be to, šalimais visuomet bus įsikūrusi jauki kavinukė ir vandens sporto įrangos ar aksesuarų parduotuvėlė, vaiko žaidimų aikštelės, poilsio zonos, kuriose galima, jaukiai įsitaisius ant gultų, stebėti pramogaujančius draugus ar šeimos narius.

Pagaliau nepamirškite, jog  tai gali tapti puikia vieta  atšvęsti gimtadienį ar kitą jums svarbią progą. Tereikia iš anksto susisiekti su vandens batutų parko atstovais ir suderinti visus klausimus. Toliau beliks mėgautis smagia ir triukšminga švente šiek tiek neįprastoje, bet dar niekuomet neišbandytoje aplinkoje.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *