Gyvename sveikai: kokią sulčiaspaudę rinktis?

Hurom akcijaPastaruosius metus tarp sveikuolių vis labiau populiarėja sveika mityba ir žaliavalgystė. Žmonės, perėję prie žalios mitybos džiaugiasi geru organizmo tonusu, energija, skaisčia oda ir puikia figūra. O ką jau kalbėti apie krentančius nereikalingus kilogramus. Sutikite vieni privalumai! O dar jei pasitaiko kokia nors sveikai gyvensenai tinkanti akcija, pavyzdžiui, sulčiaspaudės Hurom akcija, – dar smagiau imtis tokio iššūkio.

Nepamainoma žalios mitybos dalis – derinimas įvairių daržovių, vaisių, prieskoninių ir laukinių žolelių. Vieni jungia šiuos produktus plakdami įvairius kokteilius maisto trintuvais, o kitiems patrauklesnės yra sulčiaspaudžių suteikiamos galimybės. Tačiau toli gražu ne visos sulčiaspaudės pateisina sveikuolių lūkesčius. Vienų komplektacija yra pati elementariausia, todėl ir didelių stebuklų su tokiais aparatais padaryti turbūt nepavyks. O štai kai kurios sulčiaspaudės yra tinkamos tikriems profesionalams, kadangi jų funkcijų gausa ir spaudimo greičiai paprastam žmogui ne visada yra patogūs. Be kita ko, tokios sulčiaspaudės dar ir kainuoja nemažai (net tada kai skelbiamos įvairios Hurom akcija ar kitų gamintojų siūlomos nuolaidos). Tad kaip išsirinkti geriausią prietaisą spausti sultims?

Labai daug reiškia tai, kokius produktus naudosime spausdami sultis. Vienos sulčiaspaudės yra labai tvirtos ir puikiai tinka kietoms daržovėms (morkoms, burokėliams), bet tai nereiškia, jog jos lygiai taip pat kokybiškai išgaus sultis iš minkštųjų produktų (obuoliai, bananai, melionai). Dar kitos sulčiaspaudės orientuotos į želmenų sulčių spaudimą, tad reikia nuspręsti, kokius produktus savo sultims naudosite dažniausiai.

Pačios universaliausios – lėtaeigės sulčiaspaudės. Pagal produkto tipą jose galima spausti praktiškai viską: daržoves, vaisius, lapines daržoves, želmenis. O ypač kokybiškos lėtaeigės sulčiaspaudės leidžia net sunkti pieną iš riešutų, sojos pupelių ir kitų produktų.

Šiuo metu vienas patikimiausių ir populiariausių lėtaeigių sulčiaspaudžių gamintojų yra korėjietiškų sulčiaspaudžių lyderis Hurom. Būtent šis gamintojas ir sukūrė bei užpatentavo lėtojo spaudimo technologiją, kurią vėliau pradėjo kopijuoti kiti sulčiaspaudžių gamintojai.

Hurom sulčiaspaudės gaminamos iš tvirto ir kokybiško plastiko bei metalo, jas itin lengva plauti ir prižiūrėti – išsispaudus sultis tereikia į prietaisą įpilti stiklinę vandens, kuris prakeliaus pro visus sulčiaspaudės kanalus ją išplaudamas iš vidaus.

Kadangi Hurom sulčiaspaudės yra vienos geriausių ir kokybiškiausių, jų kaina šiek tiek didesnė už įprastų sulčiaspaudžių kainas – tačiau pamačius gerą Hurom akciją, šią sulčiaspaudę įsigyti yra verta dėl jos ilgaamžiškumo ir universalumo.

 


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas