Baidarių nuoma Dzūkijoje: įspūdingo grožio gamta ir ramus poilsis

baidarių nuoma DzūkijojeDzūkija – legendomis ir mitais garsėjantis kraštas, išsiskiriantis dailiomis upėmis ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Tai pietryčių Lietuvoje esantis regionas, gausus kalvų ir pušynų. Jei norite susipažinti su nepaprasta Lietuvos gamta, šis kraštas privalo patekti į jūsų kelionių sąrašą. Be to, sparčiai populiarėja ir baidarių nuoma Dzūkijoje, suteikianti išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su miškingiausiu Lietuvos regionu ir gerai praleisti laiką gamtos apsuptyje.

Be dailiųjų miškų, Dzūkijoje yra ir didžiausias pelkių masyvas – Čepkelių raistas. Šiame krašte teka Nemunas, Neris, Merkys, Ūla, Juodoji Ančia, Strėva ir kitos gražiausios Lietuvos upės, kviečiančios pailsėti ir leistis į kelionę vaizdingais vandens keliais. Jei nusprendėte keliauti į Dzūkiją, privalote aplankyti ir Dzūkijos nacionalinį parką, garsėjanti savo grožiu ir ramybe – tai puiki vieta poilsiui ir pažintiniam turizmui.

Baidarių nuoma Dzūkijoje vertinama dėl itin plačios upių pasiūlos ir vaizdingų maršrutų – vandens keliai driekiasi per smėlėtus skardžius, pušynus ir atodangas. Keliautojus vilioja ir archajiškos kaimo turizmo sodybos, leidžiančios pailsėti nuo miesto triukšmo ir mėgautis gamtos ramybe. Poilsis jaukiame namuke patiks ne tik ramiesiems keliautojams, bet ir vandens turizmo mėgėjams – tai puikus sprendimas, užtikrinantis tinkamą poilsį po dienos irklavimo ir pasiruošimą kitos dienos plaukimui baidarėmis.

Jei nusprendėte išbandyti Dzūkijos vandens kelius, pirmasis jūsų darbas – išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį maršrutą. Šiuo klausimu turėtumėte pasikalbėti su baidarių nuomotojais ir išsakyti jiems savo lūkesčius: ar domitės sudėtingesniais maršrutais, ar pirmenybę skiriate tiesioms ir sraunioms upėms? Plaukiate su aktyvia draugų kompanija ar planuojate kelionę su mažais vaikais? Domitės kelių dienų plaukimu ar ieškote maršruto vienai dienai? Konkretus pasirinkimas priklauso nuo jūsų pomėgių ir fizinio pasirengimo, tačiau galite būti tikri, kad šiame krašte atrasite visus jūsų lūkesčius atitinkančias vandens turizmo pramogas.

Jei planuojate kelių dienų plaukimą arba ir tuo atveju, jei galvojate apie dienos irklavimą, tačiau vis tiek domitės nakvyne gamtoje, nebijokite savo pageidavimų aptarti su baidarių nuomotojais. Tiesa, visų pirma turite nuspręsti, ar norite nakvoti jaukiame nakvynės namuke (šis sprendimas rekomenduojamas komfortą ir patogumą vertinantiems keliautojams), ar planuojate ilsėtis palapinėje ir įsikurti dailioje stovyklavietėje. Primename, kad kai kurie baidarių nuomotojai gali pasiūlyti ir išpirktas bei saugomas poilsio vietas, kuriose išvengsite susidūrimo su kitais keliautojais.


Categories:


Comments

Įrašo “Baidarių nuoma Dzūkijoje: įspūdingo grožio gamta ir ramus poilsis” komentarų : 1

  1. Dzūkijos uoga avataras

    Jeigu nuspręsite plaukimą baidarėmis derinti su jaukiu poilsiu gražioje sodyboje – „Dzūkijos uoga” laukia jūsų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas