Pagrindinės virtuvės baldų projektavimo klaidos

baldų gamyba vilniujeDalis patyrusių baldininkų, kurie verčiasi baldų gamyba Vilniuje ar kituose miestuose, teigia, kad vis daugiau sulaukia prašymų nepagaminti naujus baldus virtuvei, o pataisyti ar permodeliuoti senuosius, nes jie neatitinka lūkesčių, yra nepatogūs, todėl virtuvėje nesinori leisti laiko.  Pasak specialistų, tokių problemų nekiltų, jei žmonės, įrenginėdami virtuvę, iš karto kreiptųsi pagalbos į profesionalus ar bent jau žinotų pagrindines virtuvės baldų projektavimo klaidas:

Nepatogus stalviršio aukštis. Stalviršio aukštis turi būti pritaikytas prie žmogaus, kuris daugiausiai laiko paleidžia virtuvėje, ūgio, todėl pirkti naują virtuvės baldų komplektą iš salono vien todėl, kad jis gražus, nėra labai protinga, nes vėliau, kai po vakarienės ruošimo skaudės nugarą, to tikrai pasigailėsite. Individuali baldų gamyba Vilniuje ar kitame mieste, atsižvelgs į žmogaus fizinius duomenis ir sukurs patogius baldus, kurie tikrai neužtemdys valgio ruošimo malonumo.

Netalpūs baldai. Šiuo metu labai populiarus minimalistinio stiliaus interjeras, tačiau virtuvė yra tokia namų erdvė, kurioje turi tilpti galybė rakandų, buitinės technikos prietaisų ir pan., todėl baldai turi būti pakankamai talpūs ir patogūs, kad, atidarius virtuvinės spintelės dureles, ant galvos nepradėtų kristi puodai.

Baldai be apšvietimo. Seniau buvo įprasta montuoti tik pagrindinį apšvietimą, paprasčiau tariant lempą prie lubų, tačiau reikia pripažinti, tačiau nuo šio šviesos šaltinio krinta šešėlis, kuris gali apsunkinti darbą virtuvėje. Be to, dirbant prieblandoje su aštriais peiliais, galima stipriai susižaloto. Virtuvės baldai turi būti gerai apšviesti tose vietose, kur daugiausiai dirbama – prie viryklės, stalviršio, plautuvės.

Netinkamas virtuvės baldų išdėstymas. Egzistuoja viena paprastai taisyklė: planuojant virtuvę, kaitlentė, šaldytuvas ir plautuvė turi būti išdėstyti trikampiu. Tokiu principu suprojektuoti baldai leis laisvai judėti virtuvėje, neapsunkins darbo nuolatiniu vaikščiojimu iš vieno virtuvės galo į kitą ir pan. Žinoma, kiekviena taisyklė turi išimtį – tai nedidelė virtuvė, kurioje baldai stovi prie vienos sienos, nes kitaip jų suprojektuoti tiesiog neįmanoma. Visgi, net ir čia reiktų atminti, kad kaitlentė ir plautuvė negali būti skirtinguose virtuvės galuose.

Virtuvės baldų gamyba Vilniuje ar kitame mieste pas tikrus specialistus šių klaidų padės išvengti, todėl išties verta pagalvoti apie individualų virtuvės baldų projektą. Atminkite, kad virtuvės baldai – tai ilgaamžis pirkinys, kuris tarnaus mažiausiai 10 metų.Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas