Integracinė sąsaja paslaugų valdymui

tele

Vidutinio ir didelio dydžio įmonės duomenų neįmanoma valdyti be debesijos paslaugų arba vietinių nuosavų serverių tinklo. Gamybos, darbo apskaita ir kita svarbi informacija turi būti prieinama realiu laiku, kiekvieno darbuotojo atliekami ir planuojami veiksmai bei darbai dokumentuojami kompiuterinėje sistemoje. Tokią sąsają galima naudoti ne tik įmonėse bet ir paprastų vartotojų paslaugoms užsakyti valdyti nuotoliniu būdu. Kuo tai naudinga?

Vis daugiau paslaugų persikeliant į elektroninę erdvę, prie informacijos turime teisę ir galimybę prisijungti per išorines sistema neiškeliant kojos iš namų. Paslaugų valdymas tai nėra vien tik užsakymo pateikimai, tačiau ir mokėjimo nurodymo siuntimas bei informacija apie paslaugos vykdymo statusą. Naudojantis tiesioginės sąsajos paslauga, taikomas tiesioginis asmens elektroninės bankininkystės arba sodros, įmonėms apskaitos sistemos arba banko informacinės sistemos, kitų valstybinių institucijų duomenų apsikeitimas. Daugiau informacijos apie paslaugų valdymo sprendimus galite rasti čia: https://www.terrait.lt/paslaugu-valdymo-sprendimai. Šiandien be tokios paslaugos neįsivaizduojame normaliai funkcionuojančių įstaigų ir įmonių. Visiems yra aktualu gauti informaciją apie paslaugos veikimo pradžios įsigaliojimą arba nutraukimą, įplaukusias lėšas, išduotus leidimus ir daug kitų paslaugų kurioms nereikia fiziškai išduotų dokumentų su parašu ir antspaudu.

Naudojant paslaugų valdymo sąsają lengvai pasiekiama informacija per naršyklę arba programėle apie visas vykdomas ir įvykdytas paslaugas. Labai didelis dėmesys jungiantis tokiais kanalais yra skiriamas asmens duomenų saugumui. Konficencialumą užtikrinti būtina dėl tikimybės, kad duomenys bus pasisavinti, pakeisti arba sunaikinti. Visi supranta, nuolat tobulėjant technologijoms, didėja ir tikimybė prarasti informacija ir patirti nuostolius skaitmeninėje erdvėje. Tiesioginės sąsajos tarp skirtingų sistemų yra skirtos siųsti ir gauti informaciją, tačiau informacija gali būti dalinamasi ir su trečiosiomis šalimis. Apie tai esate informuojamas prie informacjos pateikimą ir turite galimybe šiuos duomenis apriboti. Lietuvoje dar nėra sukurta tokia sistema kurioje įmonės ar privatūs asmenys visus duomenis apie paslaugas galėtų užsakyti r sekti vienoje vietoje. Sukurta daug skirtingų sistemų kurioms naudojamos atskiros sąsajos ir tai nėra nei patogu nei efektyvu nei paslugū užsakovams ir vykdytojams. Pilnavertei sistemai sukurti dar teks išleisti ne vieną dešimtį milijonų eurų.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas