IPTV vs. Televizorius+tv priedėlis+antena

gyvenimas prie pc
Šiuo komiksu pradedu ne veltui.  Visi žinom/matėm/skaitėm/girdėjom komiksus pašiepiančius mūsų gyvenimą prie kompiuterio. Išties priverčia susimąstyti.. Na aš tikiu, kad šiltuoju metų laiku, dauguma apleido pc, o pas kitus gal ir voratinkliais aplipo jau. O kai tiek darbe, tiek namuose pc yra geriausias draugas tvarkant reikalus ar dar velniai žino kuo užsiimant – turi sau pripažinti, kad bėgti nuo to ir spjaudytis net neverta.
[more…]

 TV

Kai dirbi norisi pramogauti, o kai pramogauji.. na tuomet tikrai nesinori dirbti:))) Pastebėjau, jog televizorius mūsų namuose patapo tik dėže dulkėms rinkti. Įsijungiam kai rodo ką nors svarbaus, įdomaus, nematyto, o pripažinkim, kad tai būna ypač retai. Ar kada paskutiniu metu matėt kokį nematytą filmą per lietuviškus kanalus? Aš ir ne, bet visada pralinksmina filmų „premjeros”. Filmų, kuriuos jau esi matęs prieš kelis mėnesius ar visą pusmetį.
Kol televizijos vis svaidos reklamomis, kaip mums reikia tv priedėlių, net kompensuoja juos, po to manau įves kokį nors tv priedėlio mokestį, arba pasiūlys mokėt abonentinį, kad nematytume tiek reklamų, na arba galų gale aktyviai kiš visiems visokias ten korteles, kad matytume daug, daug, begalybę kanalų, iš kurių daugiau nei pusės mes net nežiūrėsime, nes:
a) Nesuprasime kalbos, kuria transliuojamas kanalas.
b) Kanalo transliuojamas turinys mums bus neaktualus.
IPTV kanalu sarasas
 

IPTV

Visų pirma internetą turi dauguma. Tos daugumos dauguma internetą naudoja ne tik bendravimui skype, sėdėjimui youtube ar delfi skaitymui. Apsukresni jau senokai atradę IPTV ir net neplanuoja pirkti visokių ten įpatingų priedėlių, antenų, o kur dar tinkamos vietos antenai radimas, nes žiūrėk, jei stovės netinkamai ar gyveni kur nuošaliau, tv matysi miglotai su visokiais ten kvadratėliais ir mikčiojimais/striginėjimais. Nepatogu, tiesa? Štai jei turi spartesnį internetą, tuomet belieka jame susirasti nemokamą IPTV kanalų sąrašiuką ar pasirašyti sutartėlę su interneto tiekėju, kuri beje nieko nekainuoja dažniausiai, o ir kanalus matome kokybiškiau, nei per tv. Aš turiu lietuvišką bruožą, mėgstu tai kas nemokama:)). Taigi kam mokėti už tai, ką gali gauti veltui??Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas