Kam naudingas facebook?

Facebook visiems iki skausmo pažįstamas ir ištyrinėtas. Jame daug draugų, tikrų ir nei karto nematytų, daug grupių, daug nuotraukų, dalis iš jų fake :)), dar daugiau like’ų ir komentarų. Tačiau į feisbuka gi nevien mes, paprasti mirtingieji pakabinę akis žiūrim, žiūri ir įmonės ir šiaip pradedantys verslautojai..Taigi, paanalizuokim, kas su tuo feisbuku gerai ir kas nelabai..
kam naudingas facebook
[more…]
 

 Kam naudingas feisbukas?

Man, nes galiu bendrauti su draugais, kurių nemačiau daug metų, tau, dėl tos pačios priežasties..Na dar ieškantiems kažko įdomaus. Aš nekalbu apie grupes: „Privalai tai pamatyti/Mergina susigadino gyvenimą” ir t.t. , kalbu apie fan klubus, bendruomenes ir t.t., kuriose gali pasireikšti ir būti matomas bei įvertintas. Apskritai nori būt įvertintas, afišuokis soc. tinkluose. Greita, paprasta, patogu. Naudos iš feisbuko daug, net labai daug, tik ne visi iš jo sugeba pasiimt tą naudą :))

Feisbukas nėra verslo įrankis

Prisijungiu feisbuke ir ką ten matau? Reklamas, sieną priterliotą visokių margumynų…Į soc. tinklą ateini bendrauti, bet ne ieškoti reklamos, kurios ir taip visur pilna, ar kažko pirkti tuo labiau.. Taigi, feisbukas nenaudingas komercijai, nes jame žmonės ne pirkti kažką susirinkę..Žinot posakį „Laikas -pinigai” ? Jis galioja ir čia, norint parduoti feisbuke sugaišite daug laiko, patikėkit, bandžiau, tikrai daug..Ir tiesą sakant pardaviau ne feisbuko dėka :)). „Bet mano draugelis pardavė va ten treningus ir uždirbo, o rytoj kroksus parduos ir dar daugiau uždirbs..ir tikrai per feisbuką čia viską nupirko”.. Na taip, nesakau, kad nenupirks ar neparduosit.. Parduosit, tik reiks laiko :).

Parduoti vis gi įmanoma

Mes esame išradingi ir visada be pirminės paskirties, kokiam nors daiktui ar objektui randam ir antrinę. Užsieny labai populiarūs visokie „spintos išpardavimai” (ne,  ne spintas parduoda, o tai kas jose užsilikę.:).) ir t.t. Nežinau ar tai vyksta ir Lietuvoje, tikiu ir tikiuos, kad vyksta. Prie ko čia tie išpardavimai? O gi jie populiarūs ir kiek altruistiški, nes daiktą, kurį taip ar taip išmestum, tu parduoti tam, kam jis tikrai naudingas. Tad toks dalykas feisbuke įmanomas ir netgi prigytų. 🙂 Moterys visada mėgsta visokias smulkmenas ir t.t… :)) Tai ne komercija, o tiesiog prasivalymas. Ir spintos, ir šiaip, pamatysit kaip palengvės:)Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas