Jysk: prekybos centras, džiuginantis prieinamomis prekių kainomis

Jysk šiandien yra tikrai populiarus prekybos tinklas, kuriame galima įsigyti įvairios namams skirtos produkcijos. Šio prekybos tinklo įkūrėjas yra Lars Larsen, kuris savo veiklą pradėjo nuo lovos užtiesalų ir patalynės prekybos. Kurį laiką visus darbus jis atliko vienas, tačiau ilgainiui sukurtas prekybos tinklas smarkiai išsiplėtė: šiandien Jysk parduotuvių skaičius viršija 2000. Pirmąją Jysk parduotuvę Lars Larsen atidarė 1976 metais, tačiau labai greitai tapo aišku, kad tuo nebus apsiribota: ambicingas verslininkas didelį dėmesį skyrė verslo plėtrai, todėl šiandien jo sukurtas prekinis ženklas yra puikiai atpažįstamas net 37 pasaulio šalyse.

Platus prekių namams asortimentas

Jysk – tai parduotuvių tinklas, kuris savo klientams gali pasiūlyti iš tiesų didelį prekių namams pasirinkimą. Apsilankę šio prekybos tinklo parduotuvėse turėsite galimybę įsigyti namų ir sodo baldų, patalynės, rankšluosčių,  vonios kambariui skirtos produkcijos, apšvietimui skirtų prekių, įvairių interjero detalių, ir t.t. Įsitikinsite patys, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse siūlomos produkcijos pasirinkimas yra tikrai nemažas, o kainos visuomet yra palankios.

Galimybė apsipirkti internetu

Jysk siūlo apsipirkti ne vien tik fizinėse parduotuvėse, bet taip pat ir internetu, tad tuomet, jei siekiate sutaupyti laiko, tikrai palanku pasidomėti būtent tokia galimybe. Išsirinkti prekių internetu visuomet yra labai paprasta: tereikia pasirinkti tam tikrą dominančią prekių kategoriją, peržiūrėti prekių aprašymus, ir dominančias prekes įsidėti į virtualų krepšelį. Užsakymo formavimui dažniausiai sugaištama ne daugiau nei kelias minutes, o tuomet, kai Jysk darbuotojai jūsų užsakymą jau bus paruošę, jį galėsite atsiimti fizinėje parduotuvėje ar siuntų terminale. Apsipirkdami internetu taip pat galite pasinaudoti ir specialiais nuolaidų kodais, kurie įvairios produkcijos gali padėti įsigyti tikrai patraukliomis kainomis. Naudingos informacijos apie vykstančias akcijas galite rasti internetinėje Jysk parduotuvėje, taigi, būkite atidūs.

Nuolat atnaujinamos akcijos

Jysk savo pirkėjus visuomet džiugina ypatingomis prekių kainomis, todėl vertėtų pasidomėti, kokie yra šiuo metu galiojantys pasiūlymai. Tokią informaciją galite rasti specialiame nuolaidų leidinyje, kuris yra reguliariai atnaujinamas. Galite net neabejoti, kad visuomet rasite dėmesio vertų akcijų, kurios gali paskatinti namų atnaujinimo imtis anksčiau nei numatyta, ir tam tikrai neprireiks pernelyg daug pinigų. Rūpinimasis namų jaukumu yra aktualus kiekvienam mūsų, taigi, taip pat galėsite pasvarstyti apie įvairių interjero detalių įsigijimą.

Patogus parduotuvių darbo laikas

Jysk parduotuvių galime rasti įvairiuose Lietuvos miestuose, tad kiekvienas mūsų gali pasirinkti tokią parduotuvę, kuri yra įsikūrusi patogiausioje vietoje. Džiugina ir tai, kad šio prekybos tinklo parduotuvių darbo laikas yra ganėtinai ilgas, todėl pirkėjai čia gali apsilankyti po dienos darbų. Apsipirkimas internetu yra galimas visos paros metu, taigi, visai nesvarbu, kada rasite šiek tiek laisvo laiko, tikrai galėsite pasirūpinti savo namų atnaujinimu.


Categories:

, ,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *