Ką daryti jeigu prakiuro automobilio duslintuvas?

              Daugeliui žmonių kyla klausimas, ar galima važinėti su pažeistu ar sulūžusiu duslintuvu. Kai kurie žmonės netgi mano, kad yra situacijų, kai galima važiuoti, kai duslintuvas nukabintas iki pusės, užklijuotas lipnia juosta arba visai be duslintuvo. Štai tik keletas priežasčių, kodėl niekada neturėtumėte važiuoti su pažeistu duslintuvu. Nuodingų išmetamųjų dujų patekimo į jūsų automobilio ventiliacijos sistemą galimybė yra didžiausia priežastis, kodėl nevairuojate su sulūžusiu ar pažeistu duslintuvu. Jei tai įvyksta vairuojant, kyla rimtas ir potencialiai mirtinas pavojus sau ir kitiems.

              Pažeistas duslintuvas ne visada rodo problemą, susijusią su bendra išmetimo sistema, todėl yra tikimybė, kad nepatirsite šio konkretaus pavojaus. Nepaisant to, tai nėra kažkas, dėl ko neturėtumėte rizikuoti. Net jei nėra išmetimo nuotėkio, anglies monoksidas, kurį paprastai išspjauna jūsų duslintuvas, gali pakilti ir patekti į jūsų automobilį. Įkvėptas CO gali sukelti galvos svaigimą, galvos skausmą ir pykinimą. Tai visų dalykų, kurių apskritai norisi vengti, o ypač vairuojant. Ypatingais atvejais jūs arba kas nors kitas galite visiškai prarasti sąmonę.

              Baisus kvapas. Išmetamųjų dujų CO yra tik vienos iš dujų, kurias gamina jūsų automobilis. Nors CO neturi kvapo, kenksmingas tų kitų dujų kvapas jus suerzins. Kai kuriais atvejais žmonėms gali atrodyti, kad pats kvapas yra baisus, net jei jiems negresia tiesioginis išmetamųjų dujų toksinų pavojus. Dūmų, kurių duslintuvas neišmeta, kvapai gali pavojingai blaškyti jus vairuojant. Jūsų duslintuvas sumažina jūsų automobilio variklio keliamą triukšmą. Pažeistas arba sulūžęs duslintuvas gali sukelti tokį triukšmą, kuris gali iš tikrųjų blaškyti jus vairuojant. Dėl to duslintuvų remontas, turėtų būti atsakingai stebimas. Triukšmas, dažnai vadinamas išmetimo dronu, taip pat gali sukelti teisinių problemų ir jums.


Categories:


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas