Kodėl verta rinktis kompozitines lentas terasos statybai?

                      Lietuvoje vis labiau populiarėja nuosavi namai ar kotedžai. Visiems norisi nuosavo kiemo ir nuosavo žolės kieme. Na, o kiemas ir namas neįsivaizduojamas be terasos. Šiltėjant orams, ir ilgėjant šviesiems vakarams, taip ir norisi, ilgus vakarus leisti kieme – savo nuosavoje terasose, kuri apsaugos nuo lietaus, ir nuo vėjo.

                      Įsigijus namus ir įsirengus namų vidų, prasideda darbai aplink namą, ir pirmiausiai visi skubu ir ruošia pagrindą terasai. Tačiau kokia medžiagas terasos įrengimui rekomenduoja šios srities profesionalai? Viena iš labiau populiarėjančių medžiagų terasos įrengimui yra kompozicinės terasinės lentos. Statybos rangovai, kurie įrenginėja terasas, jau senai rekomenduoja šios rūšies terasinės lentas, nes jos ilgaamžiškos ir labai paprastai naudojamos, ir nereikalauja labai didelės priežiūros.

                      Kompozicinių lentų sudėtis – medienos plauštas sustiprintas plastiku, dar kitaip trumpinys šių lentų yra WPC. Kadangi jos savo sudėtyje turi plastiko ir medienos drožlių, jos yra labai stiprios ir kokybiškos lentos. Kokybės šiai terasinių lentų rūšiai duoda į šių lentų gamybą įdėti medienos miltai, kurių procentinė sudedamoji dalis gali sudaryti nuo 50 iki 90 procentų šios lentos sudėties.

                      Viena iš svarbiausių priežasčių, dėl kurios šias lentas renkasi klientai yra tai, kad jas labai lengva prižiūrėti. Jos nereikalauja būti perdažomos kiekvienais metais, jų nereikia šveisti ir iš jų neatsiranda medžio atplaišų dėl kurių gali susižeisti vaikai, lakstydami po terasą basomis kojomis. Šias terasines lentas rekomenduojama plauti vandeniu ir muilu, ir karts nuo karto WPC lentoms skirtu valikliu.

                      Norite ilgaamžiškumo ir kokybiško sprendimo? Nedvejodami rinkitės kompozicines terasines lentas, nes jos pagamintos Vokietijoje, ir savo populiarumu ir svarbiausia paprastu montavimu ir naudojimu ima vis labiau ir labiau populiarėti tarp klientų.