Ką daryti jog siunta nepasimestų?

siunta

Nors atvejų, kai siunčiamos siuntos pasimeta pasitaiko labai retai, tačiau kiekvienas siuntėjas nori būti garantuotas, kad jo siuntinys sėkmingai pasieks gavėją. Ką daryti, kad siunta nepasimestų? Dalinamės patarimais!

  • Nurodykite tikslų gavėjo adresą

Siunčiant siuntas labai svarbu nurodyti tikslų adresą. Kartais siuntos ne pasimeta, bet būna nusiunčiamos neteisingu nurodytu adresu. Prieš pildydami gavėjo duomenis patikrinkite ar niekur nesuklydote, bei nurodykite ne tik vardą, pavardę, tikslų adresą, bet ir pašto kodą, telefoną, ir jei bus reikalinga, laiptinės durų kodą.

  • Naudokitės siuntinių sekimu

Dauguma siuntas gabenančių įmonių kiekvienai siuntai suteikia unikalų siuntos numerį. Pasinaudoję siuntų paieška su šiuo numeriu galėsite matyti siuntimo eigą. Tai paprasta ir patogi galimybė įsitikinti ar siunta keliauja teisinga kryptimi ir kada ji pasieks gavėją.

  • Tinkamai supakuokite siuntas

Siuntas pakuokite į saugias, nepažeistas pakuotes. Ypač jei siunčiate birias medžiagas, pasirūpinkite, kad pakuotė būtų be jokių plyšių, per kuriuos gali išbyrėti dalis siuntinio. Geriausia naudoti kartonines dėžes, poreikiui esant jas užpildyti  pakavimo granulėmis ar daiktą supakuoti į burbulinį maišelį.

  • Teiraukitės iškilus klausimams

Jei pasinaudojus siuntų paieška jums kilo klausimų, ar siunta nepasiekė gavėjo, nelaukite, o teiraukitės siuntas gabenančios įmonės. Galbūt tai tik smulkūs nesklandumai, kuriuos siuntinį gabenanti įmonė greitai įveiks.

  • Pagalvokite apie draudimą

Jei planuojate siųsti didelės vertės daiktą, prieš jį išsiųsdami pagalvokite apie siuntos draudimą. Kai kuriais atvejais siuntos draudimas būna įtrauktas į gabenimo paslaugų paketą. Tačiau taip pat galite pasinaudoti ir individualiu siuntinio draudimu.

Šios paprastos priemonės padės užtikrinti jūsų siuntinių saugumą, siunta nepasimes, o greitai ir sėkmingai pasieks adresatą bet kuriame pasaulio kampelyje.


Categories:

,

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos


Naujausi


Temos


automobiliai automobiliu nuoma auto nuoma baldai blogas buhalterinė apskaita buhalterinės paslaugos butai dienos tema dovanos drabužiai el. parduotuvės elektra finansai greitas kreditas Internetas Kaunas kreditai kreditai internetu kreditas kreditas internetu logistika maistas maisto papildai nuoma paskola paskolos paskolos internetu pinigai prezervatyvai Reklama reklama internete remontas santykiai seksas SEO Seo paslaugos sportas technika vaikai vestuvės Vilnius vyrai šeima šildymas